Co je to?
Odborný výraz, definice slova S-rank. Co znamená pojem S-rank z kategorie Internet?

Co je to S-rank? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu S-rank

S-rank je obdoba algoritmu PageRank. S-rank je používán českým vyhledávačem Seznam.cz. Slouží k hodnocení popularity stránek a podle jeho velikosti a dalších faktorů je určeno pořadí webové stránky ve fulltextovém vyhledávání výsledků. S-rank je veličina, celé číslo nabývající hodnot 0 - 10. Velikost lze zjistit prostřednictvím pluginu (do internetového prohlížeče) Seznam Lištička nebo pomocí různých webových služeb.

Význam slova, termín, co je to S-rank? Odborný výraz, definice slova S-rank. Co znamená pojem S-rank z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text S-rank s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo S-rank se nachází v sekci Internet

Co znamená pojem S-rank? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

S-rank je hodnota "popularity", kterou přiděluje algoritmus pro ohodnocení webových stránek a má vliv na pořadí ve výsledcích vyhledávání. Tato metoda hodnocení stránek vznikla ve společnosti Seznam.cz a má svého předchůdce v rámci hodnoty PageRank navržené Larry Pagem tvořící základ vyhledávače Google. Hodnota S-ranku je v rozmezí 0-10. Její hodnotu zjistíme pomocí různých nástrojů např. Seznam Lištička. Hlavním účelem hodnoty ukazatele S-rank je poskytnutí informace o důvěryhodnosti a hodnotě prohlíženého webu.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: synonymum, popis, informace, popis, termín, co znamená, S-rank, formulace, význam slova, definice, heslo, wiki, Internet

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova S-rank? resp. co to je S-rank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu S-rank, odpověď na dotaz co je to S-rank?. Víte např. kdo to je Petr Kolář? Znáte a víte kdo je Filuta? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.