Co je to?
Odborný výraz, definice slova S-rank. Co znamená pojem S-rank z kategorie Internet?

Co je to S-rank? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova S-rank

S-rank je obdoba algoritmu PageRank. S-rank je používán českým vyhledávačem Seznam.cz. Slouží k hodnocení popularity stránek a podle jeho velikosti a dalších faktorů je určeno pořadí webové stránky ve fulltextovém vyhledávání výsledků. S-rank je veličina, celé číslo nabývající hodnot 0 - 10. Velikost lze zjistit prostřednictvím pluginu (do internetového prohlížeče) Seznam Lištička nebo pomocí různých webových služeb.


Co je to S-rank? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova S-rank. Co znamená pojem S-rank z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu S-rank? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz S-rank je v kategorii Internet

Klíčová slova: význam slova, terminologie, slovo, odborné názvosloví, význam, vysvětlení, definice pojmu, wiki, informace, co je to S-rank?, odborný výraz, Internet, lexikon, názvosloví, přesný význam, co znamená, význam pojmu, termín


Pojem S-rank je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín S-rank? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

S-rank je hodnota "popularity", kterou přiděluje algoritmus pro ohodnocení webových stránek a má vliv na pořadí ve výsledcích vyhledávání. Tato metoda hodnocení stránek vznikla ve společnosti Seznam.cz a má svého předchůdce v rámci hodnoty PageRank navržené Larry Pagem tvořící základ vyhledávače Google. Hodnota S-ranku je v rozmezí 0-10. Její hodnotu zjistíme pomocí různých nástrojů např. Seznam Lištička. Hlavním účelem hodnoty ukazatele S-rank je poskytnutí informace o důvěryhodnosti a hodnotě prohlíženého webu.

Pro více informací o heslu S-rank zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo S-rank ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem S-rank ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo S-rank ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem S-rank ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem S-rank na Youtube

Najít výraz S-rank ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo S-rank například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo S-rank? resp. jaký je význam slova S-rank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu S-rank, odpověď na dotaz co je to S-rank?. Víte např. kdo to je Zkurvysyn? Znáte a víte kdo je Daniel Veselý? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu S-rank v jiné sekci než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.