Co je to?
Odborný výraz, definice slova S-rank. Co znamená pojem S-rank z kategorie Internet?

Co je to S-rank? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova S-rank

S-rank je obdoba algoritmu PageRank. S-rank je používán českým vyhledávačem Seznam.cz. Slouží k hodnocení popularity stránek a podle jeho velikosti a dalších faktorů je určeno pořadí webové stránky ve fulltextovém vyhledávání výsledků. S-rank je veličina, celé číslo nabývající hodnot 0 - 10. Velikost lze zjistit prostřednictvím pluginu (do internetového prohlížeče) Seznam Lištička nebo pomocí různých webových služeb.

Význam slova, termín, co je to S-rank? Odborný výraz, definice slova S-rank. Co znamená pojem S-rank z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín S-rank je v sekci Internet

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, význam pojmu, význam, heslo, informace, přesný význam, popis, definice, formulace, synonymum, S-rank, vysvětlení, slovník, slovo, Internet

Co znamená pojem S-rank? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

S-rank je hodnota "popularity", kterou přiděluje algoritmus pro ohodnocení webových stránek a má vliv na pořadí ve výsledcích vyhledávání. Tato metoda hodnocení stránek vznikla ve společnosti Seznam.cz a má svého předchůdce v rámci hodnoty PageRank navržené Larry Pagem tvořící základ vyhledávače Google. Hodnota S-ranku je v rozmezí 0-10. Její hodnotu zjistíme pomocí různých nástrojů např. Seznam Lištička. Hlavním účelem hodnoty ukazatele S-rank je poskytnutí informace o důvěryhodnosti a hodnotě prohlíženého webu.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova S-rank? resp. jaký je význam pojmu S-rank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu S-rank, odpověď na dotaz co je to S-rank?. Víte např. kdo to je Samosoudce? Znáte a víte kdo je Daniel Veselý? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.