Co je to?
Odborný výraz, definice slova S-rank. Co znamená pojem S-rank z kategorie Internet?

Co je to S-rank? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu S-rank

S-rank je obdoba algoritmu PageRank. S-rank je používán českým vyhledávačem Seznam.cz. Slouží k hodnocení popularity stránek a podle jeho velikosti a dalších faktorů je určeno pořadí webové stránky ve fulltextovém vyhledávání výsledků. S-rank je veličina, celé číslo nabývající hodnot 0 - 10. Velikost lze zjistit prostřednictvím pluginu (do internetového prohlížeče) Seznam Lištička nebo pomocí různých webových služeb.

Význam slova, termín, co je to S-rank? Odborný výraz, definice slova S-rank. Co znamená pojem S-rank z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (S-rank) můžete sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem S-rank je v kategorii Internet

Co znamená pojem S-rank? Výraz, definice slova z Wikipedie

S-rank je hodnota "popularity", kterou přiděluje algoritmus pro ohodnocení webových stránek a má vliv na pořadí ve výsledcích vyhledávání. Tato metoda hodnocení stránek vznikla ve společnosti Seznam.cz a má svého předchůdce v rámci hodnoty PageRank navržené Larry Pagem tvořící základ vyhledávače Google. Hodnota S-ranku je v rozmezí 0-10. Její hodnotu zjistíme pomocí různých nástrojů např. Seznam Lištička. Hlavním účelem hodnoty ukazatele S-rank je poskytnutí informace o důvěryhodnosti a hodnotě prohlíženého webu.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: vysvětlení, S-rank, slovo, informace, synonymum, wiki, Internet, význam pojmu, Internet, termín, popis, slovník, formulace, přesný význam, popis

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to S-rank? resp. jaký je význam slova S-rank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu S-rank, odpověď na dotaz co je to S-rank?. Víte např. kdo to je Petr Kolář? Znáte a víte kdo je Filuta? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.