Co je to?
Odborný výraz, definice slova S-rank. Co znamená pojem S-rank z kategorie Internet?

Co je to S-rank? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu S-rank

S-rank je obdoba algoritmu PageRank. S-rank je používán českým vyhledávačem Seznam.cz. Slouží k hodnocení popularity stránek a podle jeho velikosti a dalších faktorů je určeno pořadí webové stránky ve fulltextovém vyhledávání výsledků. S-rank je veličina, celé číslo nabývající hodnot 0 - 10. Velikost lze zjistit prostřednictvím pluginu (do internetového prohlížeče) Seznam Lištička nebo pomocí různých webových služeb.

Význam slova, termín, co je to S-rank? Odborný výraz, definice slova S-rank. Co znamená pojem S-rank z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín S-rank? Potom se o definici podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz S-rank je v sekci Internet

Co znamená pojem S-rank? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

S-rank je hodnota "popularity", kterou přiděluje algoritmus pro ohodnocení webových stránek a má vliv na pořadí ve výsledcích vyhledávání. Tato metoda hodnocení stránek vznikla ve společnosti Seznam.cz a má svého předchůdce v rámci hodnoty PageRank navržené Larry Pagem tvořící základ vyhledávače Google. Hodnota S-ranku je v rozmezí 0-10. Její hodnotu zjistíme pomocí různých nástrojů např. Seznam Lištička. Hlavním účelem hodnoty ukazatele S-rank je poskytnutí informace o důvěryhodnosti a hodnotě prohlíženého webu.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: co to je, Internet, význam slova, formulace, popis, popis, synonymum, Internet, co znamená, význam, S-rank, slovo, informace, termín, přesný výraz

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu S-rank? resp. co znamená slovo S-rank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu S-rank, odpověď na dotaz co je to S-rank?. Víte např. kdo to je Petr Kolář? Znáte a víte kdo je Filuta? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu S-rank i v jiných kategoriích (než Internet). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.