Co je to?
Definice odborného termínu, slova Reddit. Co znamená pojem Reddit z kategorie Internet?

Co je to Reddit? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Reddit

Reddit je název internetové otevřené sociální sítě. Vznikl hříčkou z anglických slov I read it, tedy četl jsem to. Základem této sítě je předvádění určitého obsahu uživateli, který tento obsah hodnotí. K hodnocení se využívá hlasovací systém.
Každý uživatel může k příspěvku dát jeden hlas, kladné nebo záporné hodnocení. Reddit je rozšířen celosvětově a stále se rozvíjí.

Význam slova, termín, co je to Reddit? Definice odborného termínu, slova Reddit. Co znamená pojem Reddit z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Reddit sdílejte se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Reddit je v kategorii Internet

Klíčová slova: informace, Internet, Reddit, pojem, heslo, popis, přesný význam, vysvětlení, definice, Reddit, význam, wiki, Internet, slovník, význam pojmu, přesný výraz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Reddit? resp. co se přesně ukrývá za slovem Reddit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reddit, odpověď na dotaz co je to Reddit?. Víte např. kdo to je Svatý Václav? Znáte a víte kdo je Nymfomanka? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.