Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pinterest. Co znamená odborný pojem Pinterest z kategorie Internet?

Co je to Pinterest? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Pinterest

Pinterest je internetová stránka, která umožňuje uživatelům vytvářet kolekce fotografií podle témat. Vytvořené kolekce mohou procházet a prohlížet ostatní uživatelé. Je zde možnost jednotlivé fotografie hodnotit pomocí tlačítka "like" či komentovat. Protože tato stránka umožňuje vzájemnou komunikaci mezi uživateli, lze ji považovat za svého druhu sociální síť.

Význam slova, termín, co je to Pinterest? Výraz, termín, definice slova Pinterest. Co znamená odborný pojem Pinterest z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Pinterest? s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Pinterest se nachází v kategorii Internet

Co znamená pojem Pinterest? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Pinterest je webová stránka, která svým uživatelům umožňuje zdarma vytvářet tematické kolekce obrázků či fotografií, které najdou online nebo je nahrají z vlastního počítače. Jedná se tedy o službu, která umožňuje online bookmarking (záložkování) obrázků. Takto vytvořené kolekce (či nástěnky) mohou procházet ostatní uživatelé a jednotlivé obrázky z nich komentovat, označovat tlačítkem „Like“ nebo si je rovnou přidat do své vlastní online nástěnky. Zároveň se jedná o sociální síť, jelikož všichni uživatelé spolu mohou interagovat, komunikovat a vytvářet obsah společně. Používání Pinterestu je zcela zdarma, neexistuje ani žádná placená verze.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: Internet, termín, popis, slovník, heslo, vysvětlení, wiki, informace, definice, přesný význam, slovo, popis, co znamená, formulace, synonymum

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Pinterest? resp. co to je Pinterest? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pinterest, odpověď na dotaz co je to Pinterest?. Víte např. kdo to je Pantáta? Znáte a víte kdo je Kacíř? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Pinterest i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..