Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pinterest. Co znamená odborný pojem Pinterest z kategorie Internet?

Co je to Pinterest? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Pinterest?

Pinterest je internetová stránka, která umožňuje uživatelům vytvářet kolekce fotografií podle témat. Vytvořené kolekce mohou procházet a prohlížet ostatní uživatelé. Je zde možnost jednotlivé fotografie hodnotit pomocí tlačítka "like" či komentovat. Protože tato stránka umožňuje vzájemnou komunikaci mezi uživateli, lze ji považovat za svého druhu sociální síť.

Význam slova, termín, co je to Pinterest? Výraz, termín, definice slova Pinterest. Co znamená odborný pojem Pinterest z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Pinterest? Potom se o definici podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Pinterest se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: Pinterest, význam slova, co znamená, heslo, Internet, co to je, slovo, pojem, Internet, definice, popis, vysvětlení, význam pojmu, formulace, slovník, wiki

Co znamená pojem Pinterest? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Pinterest je webová stránka, která svým uživatelům umožňuje zdarma vytvářet tematické kolekce obrázků či fotografií, které najdou online nebo je nahrají z vlastního počítače. Jedná se tedy o službu, která umožňuje online bookmarking (záložkování) obrázků. Takto vytvořené kolekce (či nástěnky) mohou procházet ostatní uživatelé a jednotlivé obrázky z nich komentovat, označovat tlačítkem „Like“ nebo si je rovnou přidat do své vlastní online nástěnky. Zároveň se jedná o sociální síť, jelikož všichni uživatelé spolu mohou interagovat, komunikovat a vytvářet obsah společně. Používání Pinterestu je zcela zdarma, neexistuje ani žádná placená verze.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Pinterest? resp. co se skrývá pod slovem Pinterest? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pinterest, odpověď na dotaz co je to Pinterest?. Víte např. kdo to je Foniatr? Znáte a víte kdo je Tomáš Klus? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..