Co je to?
Definice odborného termínu, slova Paypal. Co znamená pojem Paypal z kategorie Internet?

Co je to Paypal? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Paypal

Paypal je jeden z nejrozšířenějších internetových platebních systémů (tzv. internetová peněženka) umožňující bezpečné odesílání a přijímání plateb v reálném čase. Účet v systému PayPal bývá propojen s platební nebo kreditní kartou (VISA, MasterCard, apod.), kterou se do peněženky převedou peníze a z ní jsou převedeny k cílovému subjektu (např. k eshopu). Výhodou je, že cílový subjekt nezíská přístup k vaší platební kartě a nemůže ji tak zneužít. Nevýhodou jsou relativně vyšší poplatky za transakce.

Význam slova, termín, co je to Paypal? Definice odborného termínu, slova Paypal. Co znamená pojem Paypal z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Paypal? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Paypal je v kategorii Internet

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, formulace, slovo, Paypal, popis, pojem, informace, Internet, termín, přesný výraz, wiki, Paypal, co znamená, definice, Internet

Co znamená pojem Paypal? Výraz, definice slova z Wikipedie

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Paypal? resp. jaký je význam slova Paypal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Paypal, odpověď na dotaz co je to Paypal?. Víte např. kdo to je Šatnář? Znáte a víte kdo je Nevolník? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Paypal hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.