Co je to?
Výraz, termín, definice slova Online hra. Co znamená odborný pojem Online hra z kategorie Internet?

Co je to Online hra? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Online hra?

Online hra je počítačová hra, která se hraje prostřednictvím internetu nebo počítačové sítě. Obvykle je určena pro více hráčů najednou. Mezi nejznámější online hry patří Pokémon Go, World of Tanks, Hearthstone nebo World of Warcraft. Mezi online hry patří tzv. webové hry hrané v běžném prohlížeči - např. Divoké kmeny, Travian nebo Red Dragon. Za online hry považujeme i webové hry využívající Adobe Flash Player nebo HTML5 hrané přímo v internetovém prohlížeči bez nutnosti instalace.

Doporučujeme:
Online flash hry
Online hry
Online hry zdarma

Význam slova, termín, co je to Online hra? Výraz, termín, definice slova Online hra. Co znamená odborný pojem Online hra z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Online hra s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Online hra se nachází v sekci Internet

Co znamená pojem Online hra? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Online hra je počítačová hra, která umožňuje pomocí internetu nebo jiné počítačové sítě hraní dané hry více hráči. Buď je hra specificky pro hru více hráčů navržena nebo nabízí online hru jako druhou možnost vedle hry pro jednoho hráče, kde není potřeba připojení k žádné síti.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, wiki, informace, význam pojmu, Internet, pojem, popis, co to je, synonymum, co znamená, termín, význam, slovník, Online hra

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Online hra? resp. co to je Online hra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Online hra, odpověď na dotaz co je to Online hra?. Víte např. kdo to je Vlastenec? Znáte a víte kdo je Ondřej Vetchý? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.