Co je to?
Výraz, termín, definice slova Online hra. Co znamená odborný pojem Online hra z kategorie Internet?

Co je to Online hra? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Online hra?

Online hra je počítačová hra, která se hraje prostřednictvím internetu nebo počítačové sítě. Obvykle je určena pro více hráčů najednou. Mezi nejznámější online hry patří Pokémon Go, World of Tanks, Hearthstone nebo World of Warcraft. Mezi online hry patří tzv. webové hry hrané v běžném prohlížeči - např. Divoké kmeny, Travian nebo Red Dragon. Za online hry považujeme i webové hry využívající Adobe Flash Player nebo HTML5 hrané přímo v internetovém prohlížeči bez nutnosti instalace.

Doporučujeme:
Online flash hry
Online hry
Online hry zdarma

Význam slova, termín, co je to Online hra? Výraz, termín, definice slova Online hra. Co znamená odborný pojem Online hra z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Online hra? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Online hra se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: Online hra, popis, synonymum, definice, informace, Online hra, co to je, Internet, formulace, význam slova, vysvětlení, slovník, Internet, termín, pojem, wiki

Ve Wikipedii se o termínu Online hra píše následující

Online hra je počítačová hra, která umožňuje pomocí internetu nebo jiné počítačové sítě hraní dané hry více hráči. Buď je hra specificky pro hru více hráčů navržena nebo nabízí online hru jako druhou možnost vedle hry pro jednoho hráče, kde není potřeba připojení k žádné síti.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Online hra? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Online hra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Online hra, odpověď na dotaz co je to Online hra?. Víte např. kdo to je Hasan Nasralláh? Znáte a víte kdo je Domkář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.