Co je to?
Výraz, termín, definice slova Online hra. Co znamená odborný pojem Online hra z kategorie Internet?

Co je to Online hra? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Online hra

Online hra je počítačová hra, která se hraje prostřednictvím internetu nebo počítačové sítě. Obvykle je určena pro více hráčů najednou. Mezi nejznámější online hry patří Pokémon Go, World of Tanks, Hearthstone nebo World of Warcraft. Mezi online hry patří tzv. webové hry hrané v běžném prohlížeči - např. Divoké kmeny, Travian nebo Red Dragon. Za online hry považujeme i webové hry využívající Adobe Flash Player nebo HTML5 hrané přímo v internetovém prohlížeči bez nutnosti instalace.

Doporučujeme:
Online flash hry
Online hry
Online hry zdarma

Význam slova, termín, co je to Online hra? Výraz, termín, definice slova Online hra. Co znamená odborný pojem Online hra z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Online hra? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Online hra je v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, Internet, význam pojmu, přesný výraz, význam, formulace, význam slova, Online hra, synonymum, vysvětlení, pojem, popis, slovník, heslo, Online hra, co to je

Co znamená pojem Online hra? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Online hra je počítačová hra, která umožňuje pomocí internetu nebo jiné počítačové sítě hraní dané hry více hráči. Buď je hra specificky pro hru více hráčů navržena nebo nabízí online hru jako druhou možnost vedle hry pro jednoho hráče, kde není potřeba připojení k žádné síti.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Online hra? resp. jaký je význam slova Online hra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Online hra, odpověď na dotaz co je to Online hra?. Víte např. kdo to je Ulamá? Znáte a víte kdo je Domkář? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.