Co je to?
Výraz, termín, definice slova Omegle. Co znamená odborný pojem Omegle z kategorie Internet?

Co je to Omegle? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Omegle?

Omegle je služba, která u nás ještě není příliš známá. Je však rozšířena v jiných zemích a dočkala se velké obliby. Omegle vám umožní najít nové známé nebo si jen zcela nezávazně popovídat. Zadáte si téma či okruh zájmu nebo se jen na něco zeptáte, a ihned můžete komunikovat s náhodně vybraným člověkem z celého světa.
Ve standardním režimu si píšete anonymně a soukromě s přiřazenou osobou, zvolit si můžete i jiné režimy. Připojit se můžete bez registrace, vše probíhá anonymně, takže si vás nikdo nemůže vyhledat.

Význam slova, termín, co je to Omegle? Výraz, termín, definice slova Omegle. Co znamená odborný pojem Omegle z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Omegle? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Omegle patří do sekce Internet

Klíčová slova: popis, definice, heslo, slovník, Omegle, význam, Internet, pojem, Internet, synonymum, význam pojmu, přesný význam, termín, co to je, Omegle, informace

Ve Wikipedii se o termínu Omegle píše následující

Omegle (ou-me-gul) je internetová chatovací stránka, která umožňuje lidem chatovat a sblížit se s ostatními, aniž by se registrovali. Stránka náhodně spáruje pár uživatelů, kde pak používá slova „You“ a „Stranger“, nebo v případě Spy módu „Stranger 1“ a „Stranger 2“. Stránku vytvořil 18letý Leif K. Brooks a veřejnosti byla zpřístupněna 25. března 2009. Po necelém měsíci dosáhlo Omegle kolem 150 tisíc návštěv za den a později zavedlo i videochat. Stránka nyní umožňuje mobilní aplikaci, kterou mohou používat lidé s mobilními zařízeními. Omegle je přirovnáváno k AOLu z počátku 90. let. Mezi další podobné služby patří například Tinychat a Whisper.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Omegle? resp. co označuje slovo Omegle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Omegle, odpověď na dotaz co je to Omegle?. Víte např. kdo to je Youtuber? Znáte a víte kdo je Ondřej Havelka? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.