Co je to?
Výraz, termín, definice slova MMS. Co znamená odborný pojem MMS z kategorie Internet?

Co je to MMS? Význam slova

Co znamená termín MMS? Vysvětlení pojmu, definice hesla

V moderních komunikačních prostředcích se využívá služba MMS. Jedná se o multimediální zprávy, které jsou paralelou pro SMS. Zkratka MMS označuje anglická slova Multimedia Messaging Service. Kromě textu se díky MMS dají posílat obrázky, zvuky či videoklipy. MMS funguje tedy podobně jako e-mail. MMS zprávy jsou přenášeny jako datový tok prostřednictvím datové technologie GPRS v GSM a pokročilejších. MMS zpráva se dá poslat z jednoho mobilního telefonu na druhý, nebo z mobilního telefonu na e-mail.

Význam slova, termín, co je to MMS? Výraz, termín, definice slova MMS. Co znamená odborný pojem MMS z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova MMS? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín MMS je v kategorii Internet

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, synonymum, význam, informace, co znamená, co to je, význam slova, MMS, pojem, slovník, význam pojmu, wiki, vysvětlení, přesný význam, slovo

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená MMS? resp. co vlastně znamená slovo MMS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MMS, odpověď na dotaz co je to MMS?. Víte např. kdo to je Písničkář? Znáte a víte kdo je Petr Kellner? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?