Co je to?
Definice odborného termínu, slova Litecoin. Co znamená pojem Litecoin z kategorie Internet?

Co je to Litecoin? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Litecoin?

Litecoin je druhem internetové měny, která umožní okamžitou platbu na jakýkoli účet kdekoli na světě skoro zdarma. Jedná se o globální platební síť typu open source. Tato síť je plně decentralizovaná a nezasahují do ní žádné centrální autority.
Litecoin je zabezpečen matematicky. Uživatelé zde mohou sami kontrolovat finance, získají nejrychlejší potvrzení transakcí a ukládání je vysoce efektivní.

Význam slova, termín, co je to Litecoin? Definice odborného termínu, slova Litecoin. Co znamená pojem Litecoin z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Litecoin je v sekci Internet

Klíčová slova: informace, co znamená, přesný význam, význam slova, Internet, wiki, slovo, definice, přesný výraz, slovník, heslo, popis, formulace, význam, vysvětlení, Litecoin

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Litecoin? resp. co znamená Litecoin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Litecoin, odpověď na dotaz co je to Litecoin?. Víte např. kdo to je Vandal? Znáte a víte kdo je Grázl? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Litecoin v jiné sekci než Internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.