Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Lajkovat. Co znamená pojem Lajkovat z kategorie Internet?

Co to je Lajkovat? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Lajkovat

Lajkovat je počeštěná podoba anglického slovesa "to like" s významem "mít rád" nrbo "líbit se". S tímto výrazem, který nemá zažitý běžně používaný český ekvivalent, se nejčastěji setkáme na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter nebo Instagram. Pokud klikneme na tlačítko nebo na ikonu "like", dáváme tím najevo, že se nám příspěvek či fotografie nebo obrázek líbí.

Význam slova, termín, co je to Lajkovat? Odborný termín, výraz, slovo Lajkovat. Co znamená pojem Lajkovat z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Lajkovat se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: definice, význam slova, vysvětlení, formulace, přesný výraz, co to je, přesný význam, význam, slovo, Internet, pojem, synonymum, Lajkovat, popis, heslo, termín

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Lajkovat? resp. co znamená výraz Lajkovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lajkovat, odpověď na dotaz co je to Lajkovat?. Víte např. kdo to je Šlechtic? Znáte a víte kdo je Tunelář? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.