Co je to?
Definice výrazu, termínu Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Co je to Kontextová reklama? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kontextová reklama?

Kontextová reklama je druh internetové reklamy, zobrazující zprávu zadavatele v souvislosti s obsahem prohlížené stránky. U této reklamy se platí za prokliknutí.
Kontextová reklama nemusí mít pouze formu textu, textový obsah je však nejjednodušší a nejlépe se načítá. Na základě prohlížení určitého obsahu stránek se pak zobrazují různé počty reklam. Reklama se zobrazuje podle konkrétních slov nebo sousloví v textu stránek – klíčových slov.

Význam slova, termín, co je to Kontextová reklama? Definice výrazu, termínu Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Kontextová reklama? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kontextová reklama je v kategorii Internet

Klíčová slova: co znamená, Kontextová reklama, Internet, Kontextová reklama, význam, formulace, pojem, slovník, definice, wiki, heslo, vysvětlení, slovo, popis, co to je, synonymum

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Kontextová reklama? resp. jaký je význam pojmu Kontextová reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontextová reklama, odpověď na dotaz co je to Kontextová reklama?. Víte např. kdo to je Mahulena Bočanová? Znáte a víte kdo je Ester Kočičková? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Kontextová reklama hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.