Co je to?
Definice výrazu, termínu Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Co je to Kontextová reklama? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kontextová reklama?

Kontextová reklama je druh internetové reklamy, zobrazující zprávu zadavatele v souvislosti s obsahem prohlížené stránky. U této reklamy se platí za prokliknutí.
Kontextová reklama nemusí mít pouze formu textu, textový obsah je však nejjednodušší a nejlépe se načítá. Na základě prohlížení určitého obsahu stránek se pak zobrazují různé počty reklam. Reklama se zobrazuje podle konkrétních slov nebo sousloví v textu stránek – klíčových slov.

Význam slova, termín, co je to Kontextová reklama? Definice výrazu, termínu Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kontextová reklama? Potom se o definici podělte s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kontextová reklama se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: popis, heslo, definice, pojem, přesný význam, informace, co znamená, wiki, synonymum, formulace, význam, slovník, co to je, termín, význam pojmu, význam slova

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Kontextová reklama? resp. jaká je definice slova Kontextová reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontextová reklama, odpověď na dotaz co je to Kontextová reklama?. Víte např. kdo to je Koblihář? Znáte a víte kdo je Ester Kočičková? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.