Co je to?
Definice výrazu, termínu Javascript. Co znamená odborný pojem Javascript z kategorie Internet?

Co je to Javascript? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Javascript

S JavaScriptem se setkal na internetu asi každý. Je to multiplatformní skriptovací jazyk a v současnosti se využívá hlavně jako interpretovaný programovací jazyk pro webové stránky a často se vkládá rovnou do HTML kódu stránky. Zpravidla ovládá interaktivní prvky, tvoří se jím animace a efekty obrázků.
JavaScript byl vyvinut Brendanem Erichem z tehdy známé firmy Netscape. Standardizován byl v roce 1997. Program v JavaScriptu se většinou spouští až po stažení WWW stránky z internetu. Může se ovšem použít i na straně serveru.

Význam slova, termín, co je to Javascript? Definice výrazu, termínu Javascript. Co znamená odborný pojem Javascript z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Javascript můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Javascript se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: synonymum, informace, význam pojmu, popis, popis, wiki, slovník, co znamená, vysvětlení, přesný význam, Internet, slovo, definice, Javascript, heslo

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Javascript? resp. jaká je definice slova Javascript? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Javascript, odpověď na dotaz co je to Javascript?. Víte např. kdo to je Charón? Znáte a víte kdo je Pasíř? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.