Co je to?
Definice výrazu, termínu Javascript. Co znamená odborný pojem Javascript z kategorie Internet?

Co je to Javascript? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Javascript?

S JavaScriptem se setkal na internetu asi každý. Je to multiplatformní skriptovací jazyk a v současnosti se využívá hlavně jako interpretovaný programovací jazyk pro webové stránky a často se vkládá rovnou do HTML kódu stránky. Zpravidla ovládá interaktivní prvky, tvoří se jím animace a efekty obrázků.
JavaScript byl vyvinut Brendanem Erichem z tehdy známé firmy Netscape. Standardizován byl v roce 1997. Program v JavaScriptu se většinou spouští až po stažení WWW stránky z internetu. Může se ovšem použít i na straně serveru.

Význam slova, termín, co je to Javascript? Definice výrazu, termínu Javascript. Co znamená odborný pojem Javascript z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Javascript s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Javascript patří do kategorie Internet

Klíčová slova: informace, přesný význam, heslo, význam slova, Internet, co to je, význam pojmu, vysvětlení, pojem, význam, Internet, Javascript, wiki, přesný výraz, slovník, termín

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Javascript? resp. jaký je význam pojmu Javascript? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Javascript, odpověď na dotaz co je to Javascript?. Víte např. kdo to je Account manager? Znáte a víte kdo je Jana Uriel Kratochvílová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.