Co je to?
Definice výrazu, termínu Javascript. Co znamená odborný pojem Javascript z kategorie Internet?

Co je to Javascript? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Javascript

S JavaScriptem se setkal na internetu asi každý. Je to multiplatformní skriptovací jazyk a v současnosti se využívá hlavně jako interpretovaný programovací jazyk pro webové stránky a často se vkládá rovnou do HTML kódu stránky. Zpravidla ovládá interaktivní prvky, tvoří se jím animace a efekty obrázků.
JavaScript byl vyvinut Brendanem Erichem z tehdy známé firmy Netscape. Standardizován byl v roce 1997. Program v JavaScriptu se většinou spouští až po stažení WWW stránky z internetu. Může se ovšem použít i na straně serveru.

Význam slova, termín, co je to Javascript? Definice výrazu, termínu Javascript. Co znamená odborný pojem Javascript z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Javascript s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Javascript je v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, co to je, definice, význam pojmu, termín, formulace, vysvětlení, význam slova, heslo, Javascript, popis, pojem

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Javascript? resp. jaká je definice termínu Javascript? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Javascript, odpověď na dotaz co je to Javascript?. Víte např. kdo to je Charón? Znáte a víte kdo je Pasíř? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Javascript hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.