Co je to?
Výraz, termín, definice slova Internet. Co znamená odborný pojem Internet z kategorie Internet?

Co je to Internet? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Internet?

Na internetu se nachází spousta informací, ale co to vlastně takový internet je? Jedná se o celosvětový systém vzájemně propojených počítačových sítí, v nichž mezi sebou jednotlivé počítače komunikují za pomoci protokolů TCP/IP.
Internet poskytuje celou řadu služeb a nejznámější z nich jsou WWW a e-mail. Někdy bývá směšován internet a služba WWW, ale v případě WWW se jedná jen o jednu z mnoha částí internetu. Předchůdce internetu najdeme v šedesátých letech dvacátého století.

Význam slova, termín, co je to Internet? Výraz, termín, definice slova Internet. Co znamená odborný pojem Internet z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Internet? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Internet se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, význam pojmu, wiki, pojem, slovník, Internet, význam slova, synonymum, definice, přesný výraz, slovo, význam, informace, popis, Internet

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Internet? resp. jaká je definice slova Internet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Internet, odpověď na dotaz co je to Internet?. Víte např. kdo to je Kurtizána? Znáte a víte kdo je Milenec? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Internet hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.