Co je to?
Výraz, termín, definice slova Internet. Co znamená odborný pojem Internet z kategorie Internet?

Co je to Internet? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Internet

Na internetu se nachází spousta informací, ale co to vlastně takový internet je? Jedná se o celosvětový systém vzájemně propojených počítačových sítí, v nichž mezi sebou jednotlivé počítače komunikují za pomoci protokolů TCP/IP.
Internet poskytuje celou řadu služeb a nejznámější z nich jsou WWW a e-mail. Někdy bývá směšován internet a služba WWW, ale v případě WWW se jedná jen o jednu z mnoha částí internetu. Předchůdce internetu najdeme v šedesátých letech dvacátého století.

Význam slova, termín, co je to Internet? Výraz, termín, definice slova Internet. Co znamená odborný pojem Internet z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Internet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Internet se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: wiki, termín, význam slova, Internet, význam pojmu, Internet, popis, Internet, slovník, formulace, heslo, význam, slovo, přesný výraz, pojem, Internet

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Internet? resp. co je to Internet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Internet, odpověď na dotaz co je to Internet?. Víte např. kdo to je Siréna? Znáte a víte kdo je Mary Poppins? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Internet i v jiných kategoriích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.