Co je to?
Výraz, termín, definice slova Internet. Co znamená odborný pojem Internet z kategorie Internet?

Co je to Internet? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Internet?

Na internetu se nachází spousta informací, ale co to vlastně takový internet je? Jedná se o celosvětový systém vzájemně propojených počítačových sítí, v nichž mezi sebou jednotlivé počítače komunikují za pomoci protokolů TCP/IP.
Internet poskytuje celou řadu služeb a nejznámější z nich jsou WWW a e-mail. Někdy bývá směšován internet a služba WWW, ale v případě WWW se jedná jen o jednu z mnoha částí internetu. Předchůdce internetu najdeme v šedesátých letech dvacátého století.

Význam slova, termín, co je to Internet? Výraz, termín, definice slova Internet. Co znamená odborný pojem Internet z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Internet sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Internet je v kategorii Internet

Klíčová slova: wiki, co to je, přesný výraz, termín, slovo, formulace, přesný význam, význam slova, význam pojmu, význam, synonymum, popis, pojem

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Internet? resp. jaký je význam slova Internet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Internet, odpověď na dotaz co je to Internet?. Víte např. kdo to je Kurtizána? Znáte a víte kdo je Milenec? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Internet v jiné sekci než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.