Co je to?
Definice výrazu, termínu IMAP. Co znamená odborný pojem IMAP z kategorie Internet?

Co je to IMAP? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu IMAP

Internet Message Access Protocol, internetový protokol umožňující uživateli vzdálený přístup k jeho mailové schránce. Na rozdíl od POP3, dalšího protokolu pro práci s mailovou poštou, umožňuje IMAP práci jak v online, tak i v offline režimu a nabízí i další možnosti při vzdálené správě, třeba práci se složkami nebo přesouvání zpráv.

Význam slova, termín, co je to IMAP? Definice výrazu, termínu IMAP. Co znamená odborný pojem IMAP z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem IMAP je v sekci Internet

Klíčová slova: popis, Internet, co znamená, definice, přesný význam, význam, vysvětlení, heslo, termín, slovník, Internet, přesný výraz, IMAP, co to je, informace, pojem

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to IMAP? resp. co znamená výraz IMAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IMAP, odpověď na dotaz co je to IMAP?. Víte např. kdo to je Hajný? Znáte a víte kdo je Obchodní zástupce? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín IMAP hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?