Co je to?
Definice výrazu, termínu IMAP. Co znamená odborný pojem IMAP z kategorie Internet?

Co je to IMAP? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu IMAP

Internet Message Access Protocol, internetový protokol umožňující uživateli vzdálený přístup k jeho mailové schránce. Na rozdíl od POP3, dalšího protokolu pro práci s mailovou poštou, umožňuje IMAP práci jak v online, tak i v offline režimu a nabízí i další možnosti při vzdálené správě, třeba práci se složkami nebo přesouvání zpráv.

Význam slova, termín, co je to IMAP? Definice výrazu, termínu IMAP. Co znamená odborný pojem IMAP z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu IMAP? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo IMAP patří do sekce Internet

Klíčová slova: heslo, slovo, IMAP, pojem, popis, IMAP, wiki, význam, slovník, význam pojmu, definice, termín, Internet, co to je, co znamená, vysvětlení

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova IMAP? resp. jaká je definice termínu IMAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IMAP, odpověď na dotaz co je to IMAP?. Víte např. kdo to je Numismatik? Znáte a víte kdo je Obchodní zástupce? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?