Co je to?
Definice výrazu, termínu IMAP. Co znamená odborný pojem IMAP z kategorie Internet?

Co je to IMAP? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu IMAP?

Internet Message Access Protocol, internetový protokol umožňující uživateli vzdálený přístup k jeho mailové schránce. Na rozdíl od POP3, dalšího protokolu pro práci s mailovou poštou, umožňuje IMAP práci jak v online, tak i v offline režimu a nabízí i další možnosti při vzdálené správě, třeba práci se složkami nebo přesouvání zpráv.

Význam slova, termín, co je to IMAP? Definice výrazu, termínu IMAP. Co znamená odborný pojem IMAP z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín IMAP? Potom se o definici podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo IMAP se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, co to je, synonymum, pojem, popis, co znamená, vysvětlení, Internet, wiki, význam, význam pojmu, informace, formulace, termín

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je IMAP? resp. jaký je přesný význam slova IMAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IMAP, odpověď na dotaz co je to IMAP?. Víte např. kdo to je Mojžíš? Znáte a víte kdo je Skaut? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?