Co je to?
Definice výrazu, termínu ICloud. Co znamená odborný pojem ICloud z kategorie Internet?

Co je to ICloud? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu ICloud

ICloud je pojem označující cloudovou službu, kterou představila společnost Apple v roce 2011. Je obsažena ve všech zařízeních společnosti Apple. ICloud podporuje základní applovské aplikace a umožňuje využití vývojářských nástrojů. Zájemce o využití se nemusí nikde registrovat, služba je zdarma. Uživatel si uloží svůj obsah na serveru společnosti a s daty může dále pracovat, měnit je a synchronizovat.

Význam slova, termín, co je to ICloud? Definice výrazu, termínu ICloud. Co znamená odborný pojem ICloud z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu ICloud? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín ICloud patří do sekce Internet

Klíčová slova: definice, wiki, termín, pojem, co znamená, ICloud, slovo, vysvětlení, co to je, informace, slovník, přesný výraz, Internet, přesný význam, formulace, synonymum

Co se píše ve Wikipedii o pojmu ICloud?

iCloud je služba typu cloud od společnosti Apple, představená v červnu 2011 a integrovaná do všech zařízení společnosti.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova ICloud? resp. co se vlastně skrývá pod slovem ICloud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICloud, odpověď na dotaz co je to ICloud?. Víte např. kdo to je Pokrývač? Znáte a víte kdo je Marek Eben? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.