Co je to?
Definice výrazu, termínu ICloud. Co znamená odborný pojem ICloud z kategorie Internet?

Co je to ICloud? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu ICloud?

ICloud je pojem označující cloudovou službu, kterou představila společnost Apple v roce 2011. Je obsažena ve všech zařízeních společnosti Apple. ICloud podporuje základní applovské aplikace a umožňuje využití vývojářských nástrojů. Zájemce o využití se nemusí nikde registrovat, služba je zdarma. Uživatel si uloží svůj obsah na serveru společnosti a s daty může dále pracovat, měnit je a synchronizovat.

Význam slova, termín, co je to ICloud? Definice výrazu, termínu ICloud. Co znamená odborný pojem ICloud z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín ICloud? Potom se o definici podělte s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín ICloud se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: popis, co to je, heslo, pojem, ICloud, synonymum, termín, formulace, přesný výraz, slovo, význam pojmu, vysvětlení, informace, přesný význam, co znamená

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova ICloud? resp. co znamená ICloud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICloud, odpověď na dotaz co je to ICloud?. Víte např. kdo to je Intelektuál? Znáte a víte kdo je Lichvář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín ICloud hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.