Co je to?
Výraz, termín, definice slova HTTPs. Co znamená odborný pojem HTTPs z kategorie Internet?

Co je to HTTPs? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu HTTPs

HTTPs je způsob šifrování dat, která se vyměňují mezi serverem a klientem. Toto šifrování chrání data přenášená na internetu. HTTPs zabraňuje odposlouchávání či sledování dat nebo jejich modifikaci. Díky HTTPs se do prohlížeče dostane pouze takový obsah, který byl vytvořen určitou webovou stránkou – bez vložených reklam nebo přesměrování např. osobních údajů. HTTPs brání i sledování provozu přenášení dat, takže chrání uživatele před nechráněnou kontrolou prohlíženého obsahu.

Význam slova, termín, co je to HTTPs? Výraz, termín, definice slova HTTPs. Co znamená odborný pojem HTTPs z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova HTTPs můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo HTTPs se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: informace, slovo, slovník, co to je, synonymum, přesný význam, wiki, popis, pojem, heslo, význam pojmu, formulace, Internet, termín, HTTPs

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova HTTPs? resp. co to je HTTPs? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HTTPs, odpověď na dotaz co je to HTTPs?. Víte např. kdo to je Gurmán? Znáte a víte kdo je Introvert? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.