Co je to?
Výraz, termín, definice slova HTTPs. Co znamená odborný pojem HTTPs z kategorie Internet?

Co je to HTTPs? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla HTTPs?

HTTPs je způsob šifrování dat, která se vyměňují mezi serverem a klientem. Toto šifrování chrání data přenášená na internetu. HTTPs zabraňuje odposlouchávání či sledování dat nebo jejich modifikaci. Díky HTTPs se do prohlížeče dostane pouze takový obsah, který byl vytvořen určitou webovou stránkou – bez vložených reklam nebo přesměrování např. osobních údajů. HTTPs brání i sledování provozu přenášení dat, takže chrání uživatele před nechráněnou kontrolou prohlíženého obsahu.

Význam slova, termín, co je to HTTPs? Výraz, termín, definice slova HTTPs. Co znamená odborný pojem HTTPs z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem HTTPs s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín HTTPs se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: význam, Internet, HTTPs, Internet, popis, wiki, pojem, synonymum, vysvětlení, heslo, význam pojmu, význam slova, přesný výraz, co to je, slovník

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova HTTPs? resp. co znamená HTTPs? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HTTPs, odpověď na dotaz co je to HTTPs?. Víte např. kdo to je Gurmán? Znáte a víte kdo je Introvert? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.