Co je to?
Výraz, termín, definice slova HTTPs. Co znamená odborný pojem HTTPs z kategorie Internet?

Co je to HTTPs? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu HTTPs

HTTPs je způsob šifrování dat, která se vyměňují mezi serverem a klientem. Toto šifrování chrání data přenášená na internetu. HTTPs zabraňuje odposlouchávání či sledování dat nebo jejich modifikaci. Díky HTTPs se do prohlížeče dostane pouze takový obsah, který byl vytvořen určitou webovou stránkou – bez vložených reklam nebo přesměrování např. osobních údajů. HTTPs brání i sledování provozu přenášení dat, takže chrání uživatele před nechráněnou kontrolou prohlíženého obsahu.

Význam slova, termín, co je to HTTPs? Výraz, termín, definice slova HTTPs. Co znamená odborný pojem HTTPs z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (HTTPs) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz HTTPs je v kategorii Internet

Klíčová slova: popis, synonymum, pojem, přesný význam, termín, co znamená, přesný výraz, formulace, slovo, význam pojmu, vysvětlení, informace, význam slova

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu HTTPs? resp. co znamená slovo HTTPs? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HTTPs, odpověď na dotaz co je to HTTPs?. Víte např. kdo to je Gurmán? Znáte a víte kdo je Introvert? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín HTTPs hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.