Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hoax. Co znamená odborný pojem Hoax z kategorie Internet?

Co je to Hoax? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Hoax?

Jistě jste se setkali s nevyžádanými zprávami, které před něčím varují, žádají o pomoc nebo se snaží pobavit. Ještě ke všemu zpráva často vyžaduje přeposlání dalším přátelům. Taková zpráva se nazývá Hoax. Tyto e-maily často vypadají poměrně důvěryhodně a běžný uživatel jim může snadno uvěřit.
V případě, že se rozhodnete Hoax řešit, měli byste kontaktovat osobu, od níž e-mail přišel. Následně se dotyčnému pokuste vysvětlit situaci, čímž si do budoucna můžete ušetřit spoustu času a energie.

Význam slova, termín, co je to Hoax? Výraz, termín, definice slova Hoax. Co znamená odborný pojem Hoax z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hoax sdílet s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Hoax je v kategorii Internet

Klíčová slova: slovo, synonymum, význam pojmu, Hoax, co to je, význam, informace, wiki, Internet, heslo, popis, popis, vysvětlení

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Hoax? resp. jaká je definice termínu Hoax? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hoax, odpověď na dotaz co je to Hoax?. Víte např. kdo to je Žalobce? Znáte a víte kdo je Konšel? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.