Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hoax. Co znamená odborný pojem Hoax z kategorie Internet?

Co je to Hoax? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hoax

Jistě jste se setkali s nevyžádanými zprávami, které před něčím varují, žádají o pomoc nebo se snaží pobavit. Ještě ke všemu zpráva často vyžaduje přeposlání dalším přátelům. Taková zpráva se nazývá Hoax. Tyto e-maily často vypadají poměrně důvěryhodně a běžný uživatel jim může snadno uvěřit.
V případě, že se rozhodnete Hoax řešit, měli byste kontaktovat osobu, od níž e-mail přišel. Následně se dotyčnému pokuste vysvětlit situaci, čímž si do budoucna můžete ušetřit spoustu času a energie.

Význam slova, termín, co je to Hoax? Výraz, termín, definice slova Hoax. Co znamená odborný pojem Hoax z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hoax sdílet se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Hoax patří do sekce Internet

Klíčová slova: slovo, co znamená, pojem, formulace, význam, heslo, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, Hoax, slovník, vysvětlení, popis, přesný význam, Internet, wiki

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Hoax? resp. jaký je význam pojmu Hoax? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hoax, odpověď na dotaz co je to Hoax?. Víte např. kdo to je Jan Hus? Znáte a víte kdo je Žalobce? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Hoax hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.