Co je to?
Definice výrazu, termínu Gopay. Co znamená odborný pojem Gopay z kategorie Internet?

Co je to Gopay? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Gopay?

Gopay je česká internetová platební brána, která nabízí možnost různých platebních metod v jednotném uživatelském prostředí. Platba je provedena snadno, rychle a hlavně zcela bezpečně.
Systém Gopay má licenci České národní banky, která ho také jako instituci elektronických peněz reguluje. Na Gopay dohlíží Ministerstvo financí ČR, takže platební prostředí je bezpečné a důvěryhodné. Výhodou plateb přes Gopay je, že peníze od plátce se na účet příjemce přepisují v podstatě okamžitě, takže při nákupu může být zboží odesláno obratem.

Význam slova, termín, co je to Gopay? Definice výrazu, termínu Gopay. Co znamená odborný pojem Gopay z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Gopay? s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Gopay se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: termín, synonymum, co to je, co znamená, přesný výraz, wiki, slovník, Gopay, popis, význam, přesný význam, heslo, slovo, definice, Internet

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Gopay? resp. jaký je přesný význam slova Gopay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gopay, odpověď na dotaz co je to Gopay?. Víte např. kdo to je Daniel Herman? Znáte a víte kdo je Myšpulín? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.