Co je to?
Definice výrazu, termínu Gopay. Co znamená odborný pojem Gopay z kategorie Internet?

Co je to Gopay? Význam slova

Co znamená termín Gopay? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Gopay je česká internetová platební brána, která nabízí možnost různých platebních metod v jednotném uživatelském prostředí. Platba je provedena snadno, rychle a hlavně zcela bezpečně.
Systém Gopay má licenci České národní banky, která ho také jako instituci elektronických peněz reguluje. Na Gopay dohlíží Ministerstvo financí ČR, takže platební prostředí je bezpečné a důvěryhodné. Výhodou plateb přes Gopay je, že peníze od plátce se na účet příjemce přepisují v podstatě okamžitě, takže při nákupu může být zboží odesláno obratem.

Význam slova, termín, co je to Gopay? Definice výrazu, termínu Gopay. Co znamená odborný pojem Gopay z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Gopay? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Gopay patří do sekce Internet

Klíčová slova: termín, Internet, wiki, synonymum, slovo, Gopay, význam slova, význam, co znamená, popis, popis, definice, informace, slovník, pojem

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Gopay? resp. co znamená Gopay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gopay, odpověď na dotaz co je to Gopay?. Víte např. kdo to je Daniel Herman? Znáte a víte kdo je Myšpulín? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Gopay i v jiných kategoriích (než Internet). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.