Co je to?
Definice výrazu, termínu Gopay. Co znamená odborný pojem Gopay z kategorie Internet?

Co je to Gopay? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Gopay

Gopay je česká internetová platební brána, která nabízí možnost různých platebních metod v jednotném uživatelském prostředí. Platba je provedena snadno, rychle a hlavně zcela bezpečně.
Systém Gopay má licenci České národní banky, která ho také jako instituci elektronických peněz reguluje. Na Gopay dohlíží Ministerstvo financí ČR, takže platební prostředí je bezpečné a důvěryhodné. Výhodou plateb přes Gopay je, že peníze od plátce se na účet příjemce přepisují v podstatě okamžitě, takže při nákupu může být zboží odesláno obratem.

Význam slova, termín, co je to Gopay? Definice výrazu, termínu Gopay. Co znamená odborný pojem Gopay z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Gopay s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Gopay je v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, slovo, Gopay, Internet, význam pojmu, vysvětlení, popis, význam, wiki, heslo, co to je, definice, informace, termín, Gopay

Co označuje termín Gopay? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

GoPay je český platební systém, založený v roce 2007 podnikatelem Pavlem Schwarzem. Je českou nezávislou finanční institucí s oprávněním vydávat elektronické peníze podle české legislativní úpravy. GoPay je regulován Českou národní bankou jako instituce elektronických peněz.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Gopay? resp. jaký je význam slova Gopay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gopay, odpověď na dotaz co je to Gopay?. Víte např. kdo to je Příživník? Znáte a víte kdo je Saruman? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.