Co je to?
Definice výrazu, termínu Gopay. Co znamená odborný pojem Gopay z kategorie Internet?

Co je to Gopay? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Gopay

Gopay je česká internetová platební brána, která nabízí možnost různých platebních metod v jednotném uživatelském prostředí. Platba je provedena snadno, rychle a hlavně zcela bezpečně.
Systém Gopay má licenci České národní banky, která ho také jako instituci elektronických peněz reguluje. Na Gopay dohlíží Ministerstvo financí ČR, takže platební prostředí je bezpečné a důvěryhodné. Výhodou plateb přes Gopay je, že peníze od plátce se na účet příjemce přepisují v podstatě okamžitě, takže při nákupu může být zboží odesláno obratem.

Význam slova, termín, co je to Gopay? Definice výrazu, termínu Gopay. Co znamená odborný pojem Gopay z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Gopay s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Gopay je v kategorii Internet

Klíčová slova: význam pojmu, význam, wiki, přesný význam, přesný výraz, popis, slovo, pojem, popis, informace, definice, heslo, vysvětlení

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Gopay? resp. co je to Gopay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gopay, odpověď na dotaz co je to Gopay?. Víte např. kdo to je Daniel Herman? Znáte a víte kdo je Myšpulín? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.