Co je to?
Definice výrazu, termínu Gopay. Co znamená odborný pojem Gopay z kategorie Internet?

Co je to Gopay? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Gopay

Gopay je česká internetová platební brána, která nabízí možnost různých platebních metod v jednotném uživatelském prostředí. Platba je provedena snadno, rychle a hlavně zcela bezpečně.
Systém Gopay má licenci České národní banky, která ho také jako instituci elektronických peněz reguluje. Na Gopay dohlíží Ministerstvo financí ČR, takže platební prostředí je bezpečné a důvěryhodné. Výhodou plateb přes Gopay je, že peníze od plátce se na účet příjemce přepisují v podstatě okamžitě, takže při nákupu může být zboží odesláno obratem.

Význam slova, termín, co je to Gopay? Definice výrazu, termínu Gopay. Co znamená odborný pojem Gopay z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Gopay? Pak se o ní podělte se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Gopay patří do sekce Internet

Klíčová slova: termín, přesný výraz, formulace, Gopay, definice, co znamená, co to je, význam, vysvětlení, Internet, význam slova, přesný význam, wiki, význam pojmu, slovo, Gopay

Wikipedie píše o slovu Gopay?

GoPay je český platební systém, založený v roce 2007 podnikatelem Pavlem Schwarzem. Je českou nezávislou finanční institucí s oprávněním vydávat elektronické peníze podle české legislativní úpravy. GoPay je regulován Českou národní bankou jako instituce elektronických peněz.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Gopay? resp. co vlastně znamená slovo Gopay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gopay, odpověď na dotaz co je to Gopay?. Víte např. kdo to je Antonín Koniáš? Znáte a víte kdo je Saruman? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.