Co je to?
Výraz, termín, definice slova Google. Co znamená odborný pojem Google z kategorie Internet?

Co je to Google? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Google

Google je nejpoužívanější internetový vyhledávač, který provozuje stejnojmenná americká firma se sídlem v Silicon Valley. Vyhledávač byl poprvé vyvinut v rámci univerzitního projektu, kdy se jeho autoři pokoušeli ověřit funkčnost svého algoritmu pro hodnocení stránek. Kvalita výsledků samotné autory překvapila a vyhledávač se stal nejlepším v dané době. O využívaných technologií toho není příliš známo a Google si je uchovává jako své know-how.
V současnosti Google obsahuje i další možnosti jako vyhledávání obrázků, hledání v mapě, sledování videí na Youtube či velice rozsáhlý slovník.

Význam slova, termín, co je to Google? Výraz, termín, definice slova Google. Co znamená odborný pojem Google z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Google? se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Google se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: definice, popis, slovo, synonymum, vysvětlení, Google, význam pojmu, Internet, wiki, popis, pojem, co to je, Internet, význam, formulace

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Google? resp. jaká je definice slova Google? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Google, odpověď na dotaz co je to Google?. Víte např. kdo to je Jiří Šmejc? Znáte a víte kdo je Anesteziolog? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Google i v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?