Co je to?
Výraz, termín, definice slova Google. Co znamená odborný pojem Google z kategorie Internet?

Co je to Google? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Google?

Google je nejpoužívanější internetový vyhledávač, který provozuje stejnojmenná americká firma se sídlem v Silicon Valley. Vyhledávač byl poprvé vyvinut v rámci univerzitního projektu, kdy se jeho autoři pokoušeli ověřit funkčnost svého algoritmu pro hodnocení stránek. Kvalita výsledků samotné autory překvapila a vyhledávač se stal nejlepším v dané době. O využívaných technologií toho není příliš známo a Google si je uchovává jako své know-how.
V současnosti Google obsahuje i další možnosti jako vyhledávání obrázků, hledání v mapě, sledování videí na Youtube či velice rozsáhlý slovník.

Význam slova, termín, co je to Google? Výraz, termín, definice slova Google. Co znamená odborný pojem Google z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Google? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Google se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: heslo, definice, slovo, termín, formulace, slovník, informace, pojem, přesný význam, Internet, wiki, vysvětlení, význam pojmu, popis, co to je, význam slova

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Google? resp. co označuje slovo Google? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Google, odpověď na dotaz co je to Google?. Víte např. kdo to je Světlonoš? Znáte a víte kdo je Všežravec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?