Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gmail. Co znamená odborný pojem Gmail z kategorie Internet?

Co je to Gmail? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Gmail?

Gmail je e-mailová služba internetového vyhledávače Google. Gmail je bezplatný (placené je jen navýšení jeho kapacity), je propojen s dalšími službami Google a uživatelsky poměrně příznivý. Udává se, že Google pečlivě "proslídí" obsah všech mailových zpráv kvůli využití reklamy zaměřené na konkrétního uživatele. Nutno dodat, že toto určitě nebude specialita pouze Googlu.

Význam slova, termín, co je to Gmail? Výraz, termín, definice slova Gmail. Co znamená odborný pojem Gmail z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Gmail? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Gmail je v kategorii Internet

Co znamená pojem Gmail? Výraz, definice slova z Wikipedie

Gmail (v Německu a Velké Británii oficiálně nazývaný Google Mail) je bezplatná e-mailová služba provozovatele vyhledávače Google, která poskytuje webové rozhraní (tzv. webmail) nebo volitelně stahování pošty protokolem POP3 nebo IMAP. Nyní nabízí 15 000 Megabajtů volného místa (sdíleno s ostatními službami Google), za příplatek vám může být úložný prostor zvětšen od 100 GB do 30 TB v ceně pohybující se mezi 1,99 až 299,99 americkými dolary měsíčně. Umožňuje také pokročilé vyhledávání v e-mailech, řazení do konverzací (známé z internetových fór) a používá interaktivní ajaxové prostředí. Díky těmto funkcím ho používají desítky milionů uživatelů na celém světě.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: pojem, co znamená, definice, informace, přesný význam, synonymum, popis, Gmail, význam, wiki, popis, význam pojmu, formulace

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Gmail? resp. co je to Gmail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gmail, odpověď na dotaz co je to Gmail?. Víte např. kdo to je Edvard Beneš? Znáte a víte kdo je Václav Klaus? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.