Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gmail. Co znamená odborný pojem Gmail z kategorie Internet?

Co je to Gmail? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Gmail

Gmail je e-mailová služba internetového vyhledávače Google. Gmail je bezplatný (placené je jen navýšení jeho kapacity), je propojen s dalšími službami Google a uživatelsky poměrně příznivý. Udává se, že Google pečlivě "proslídí" obsah všech mailových zpráv kvůli využití reklamy zaměřené na konkrétního uživatele. Nutno dodat, že toto určitě nebude specialita pouze Googlu.

Význam slova, termín, co je to Gmail? Výraz, termín, definice slova Gmail. Co znamená odborný pojem Gmail z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Gmail můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Gmail je v sekci Internet

Klíčová slova: význam pojmu, co to je, termín, vysvětlení, význam, wiki, pojem, co znamená, formulace, přesný význam, slovník, význam slova, přesný výraz, Internet, synonymum, slovo

Co označuje termín Gmail? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Gmail (v Německu a Velké Británii oficiálně nazývaný Google Mail) je bezplatná e-mailová služba provozovatele vyhledávače Google, která poskytuje webové rozhraní (tzv. webmail) nebo volitelně stahování pošty protokolem POP3 nebo IMAP. Nyní nabízí 15 000 Megabajtů volného místa (sdíleno s ostatními službami Google), za příplatek vám může být úložný prostor zvětšen od 100 GB do 30 TB v ceně pohybující se mezi 1,99 až 299,99 americkými dolary měsíčně. Umožňuje také pokročilé vyhledávání v e-mailech, řazení do konverzací (známé z internetových fór) a používá interaktivní ajaxové prostředí. Díky těmto funkcím ho používají desítky milionů uživatelů na celém světě.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Gmail? resp. co znamená Gmail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gmail, odpověď na dotaz co je to Gmail?. Víte např. kdo to je Lama? Znáte a víte kdo je Buddhista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.