Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gmail. Co znamená odborný pojem Gmail z kategorie Internet?

Co je to Gmail? Význam slova

Co znamená termín Gmail? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Gmail je e-mailová služba internetového vyhledávače Google. Gmail je bezplatný (placené je jen navýšení jeho kapacity), je propojen s dalšími službami Google a uživatelsky poměrně příznivý. Udává se, že Google pečlivě "proslídí" obsah všech mailových zpráv kvůli využití reklamy zaměřené na konkrétního uživatele. Nutno dodat, že toto určitě nebude specialita pouze Googlu.

Význam slova, termín, co je to Gmail? Výraz, termín, definice slova Gmail. Co znamená odborný pojem Gmail z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Gmail) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Gmail patří do kategorie Internet

Klíčová slova: přesný výraz, slovník, Internet, význam pojmu, Gmail, synonymum, význam slova, formulace, vysvětlení, popis, přesný význam, pojem, význam, definice, Internet, co to je

Co znamená pojem Gmail? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Gmail (v Německu a Velké Británii oficiálně nazývaný Google Mail) je bezplatná e-mailová služba provozovatele vyhledávače Google, která poskytuje webové rozhraní (tzv. webmail) nebo volitelně stahování pošty protokolem POP3 nebo IMAP. Nyní nabízí 15 000 Megabajtů volného místa (sdíleno s ostatními službami Google), za příplatek vám může být úložný prostor zvětšen od 100 GB do 30 TB v ceně pohybující se mezi 1,99 až 299,99 americkými dolary měsíčně. Umožňuje také pokročilé vyhledávání v e-mailech, řazení do konverzací (známé z internetových fór) a používá interaktivní ajaxové prostředí. Díky těmto funkcím ho používají desítky milionů uživatelů na celém světě.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Gmail? resp. co znamená slovo Gmail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gmail, odpověď na dotaz co je to Gmail?. Víte např. kdo to je Choť? Znáte a víte kdo je Buddhista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Gmail hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.