Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Co je to Flattr? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Flattr

Flattr je druhem tzv. mikroplatební služby a je určen především pro možnost odměny autorům. Uživatelé klikají na tlačítka Flattru na webech a měsíčně si tak rozdělí určitou částku.
Flattr se nabíjí hlavně s pomocí platebních karet, popřípadě služby PayPal. Za službu je uživatelům strháváno 10 % měsíčně. V budoucnu se počítá s větším rozšířením, potom by se služba mohla stát bezplatnou.

Význam slova, termín, co je to Flattr? Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Flattr? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Flattr je v kategorii Internet

Klíčová slova: slovo, pojem, Internet, wiki, přesný výraz, synonymum, formulace, vysvětlení, termín, Flattr, Internet, popis, heslo, informace, slovník, význam pojmu

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Flattr? resp. co vlastně znamená slovo Flattr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flattr, odpověď na dotaz co je to Flattr?. Víte např. kdo to je Markéta Kutilová? Znáte a víte kdo je Lionel Messi? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.