Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Co je to Flattr? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Flattr

Flattr je druhem tzv. mikroplatební služby a je určen především pro možnost odměny autorům. Uživatelé klikají na tlačítka Flattru na webech a měsíčně si tak rozdělí určitou částku.
Flattr se nabíjí hlavně s pomocí platebních karet, popřípadě služby PayPal. Za službu je uživatelům strháváno 10 % měsíčně. V budoucnu se počítá s větším rozšířením, potom by se služba mohla stát bezplatnou.

Význam slova, termín, co je to Flattr? Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Flattr patří do sekce Internet

Klíčová slova: slovo, pojem, vysvětlení, přesný výraz, Internet, Internet, Flattr, přesný význam, synonymum, slovník, wiki, co to je, definice, Flattr, význam slova, termín

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Flattr? resp. jaká je definice slova Flattr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flattr, odpověď na dotaz co je to Flattr?. Víte např. kdo to je Fanatik? Znáte a víte kdo je Lionel Messi? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.