Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Co je to Flattr? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Flattr?

Flattr je druhem tzv. mikroplatební služby a je určen především pro možnost odměny autorům. Uživatelé klikají na tlačítka Flattru na webech a měsíčně si tak rozdělí určitou částku.
Flattr se nabíjí hlavně s pomocí platebních karet, popřípadě služby PayPal. Za službu je uživatelům strháváno 10 % měsíčně. V budoucnu se počítá s větším rozšířením, potom by se služba mohla stát bezplatnou.

Význam slova, termín, co je to Flattr? Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Flattr? s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Flattr je v sekci Internet

Klíčová slova: termín, slovo, slovník, Internet, informace, heslo, význam pojmu, popis, vysvětlení, význam slova, Flattr, popis, přesný výraz, wiki, synonymum

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Flattr? resp. co je to Flattr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flattr, odpověď na dotaz co je to Flattr?. Víte např. kdo to je Karel IV? Znáte a víte kdo je Klement Gottwald? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.