Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Co je to Flattr? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Flattr

Flattr je druhem tzv. mikroplatební služby a je určen především pro možnost odměny autorům. Uživatelé klikají na tlačítka Flattru na webech a měsíčně si tak rozdělí určitou částku.
Flattr se nabíjí hlavně s pomocí platebních karet, popřípadě služby PayPal. Za službu je uživatelům strháváno 10 % měsíčně. V budoucnu se počítá s větším rozšířením, potom by se služba mohla stát bezplatnou.


Co je to Flattr? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Flattr můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Flattr je v kategorii Internet

Klíčová slova: popis, co to je, co je to Flattr?, heslo, wiki, termín, informace, definice, formulace, význam pojmu, slovo, slovník, co znamená, synonymum, definice pojmu, terminus technicus, význam, Internet


Pojem Flattr je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Flattr zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít heslo Flattr ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Flattr ve Wikipedii

Hledat výraz Flattr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Flattr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Flattr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Flattr ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Flattr například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Flattr? resp. jaký je význam slova Flattr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flattr, odpověď na dotaz co je to Flattr?. Víte např. kdo to je Diana Kalashová? Znáte a víte kdo je Wolfgang Amadeus Mozart? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.