Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fejt. Co znamená pojem Fejt z kategorie Internet?

Co to je Fejt? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fejt

Fejt neboli fate je přizpůsobivý systém RPG her – tedy her na hrdiny – který umožňuje volbu jakékoli role, kterou si hráč vymyslí. Díky fejtu si hráč může vymyslet, jaký vzhled a vlastnosti bude mít jeho postava, jaké klady a zápory ji budou ve hře provázet.
Umožňuje dohodnout se s vypravěčem příběhu a vkládat do děje své příspěvky.

Význam slova, termín, co je to Fejt? Odborný termín, výraz, slovo Fejt. Co znamená pojem Fejt z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fejt sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Fejt patří do sekce Internet

Klíčová slova: definice, Internet, informace, Fejt, synonymum, co znamená, přesný význam, popis, význam, Internet, pojem, slovník, slovo, Fejt, termín, wiki

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Fejt? resp. co vlastně znamená slovo Fejt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fejt, odpověď na dotaz co je to Fejt?. Víte např. kdo to je Michael Kors? Znáte a víte kdo je Sangvinik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.