Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fejt. Co znamená pojem Fejt z kategorie Internet?

Co to je Fejt? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Fejt

Fejt neboli fate je přizpůsobivý systém RPG her – tedy her na hrdiny – který umožňuje volbu jakékoli role, kterou si hráč vymyslí. Díky fejtu si hráč může vymyslet, jaký vzhled a vlastnosti bude mít jeho postava, jaké klady a zápory ji budou ve hře provázet.
Umožňuje dohodnout se s vypravěčem příběhu a vkládat do děje své příspěvky.

Význam slova, termín, co je to Fejt? Odborný termín, výraz, slovo Fejt. Co znamená pojem Fejt z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Fejt je v kategorii Internet

Klíčová slova: popis, Fejt, co to je, pojem, slovník, vysvětlení, definice, Fejt, heslo, význam pojmu, Internet, termín, co znamená, přesný význam, synonymum, význam slova

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Fejt? resp. jaký je význam slova Fejt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fejt, odpověď na dotaz co je to Fejt?. Víte např. kdo to je Koroner? Znáte a víte kdo je Sangvinik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.