Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fejt. Co znamená pojem Fejt z kategorie Internet?

Co to je Fejt? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Fejt

Fejt neboli fate je přizpůsobivý systém RPG her – tedy her na hrdiny – který umožňuje volbu jakékoli role, kterou si hráč vymyslí. Díky fejtu si hráč může vymyslet, jaký vzhled a vlastnosti bude mít jeho postava, jaké klady a zápory ji budou ve hře provázet.
Umožňuje dohodnout se s vypravěčem příběhu a vkládat do děje své příspěvky.

Význam slova, termín, co je to Fejt? Odborný termín, výraz, slovo Fejt. Co znamená pojem Fejt z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Fejt můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Fejt je v sekci Internet

Klíčová slova: slovník, slovo, Fejt, pojem, heslo, vysvětlení, přesný význam, popis, formulace, Internet, termín, synonymum, Fejt, význam, význam pojmu, přesný výraz

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Fejt? resp. jaká je definice slova Fejt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fejt, odpověď na dotaz co je to Fejt?. Víte např. kdo to je Sexuální asistentka? Znáte a víte kdo je Sangvinik? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.