Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fake news. Co znamená pojem Fake news z kategorie Internet?

Co to je Fake news? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Fake news

Fake news neboli falešné zprávy patří k bulvární žurnalistice, která rozšiřuje mylné informace a falešné zprávy. Lidé si takové zprávy neověřují a sami je dále šíří.
Fake news šíří někdy i média, považovaná za solidní. Často se vzájemně obviňují Spojené státy a Rusko, že si vzájemně vyměňují právě tyto falešné zprávy a vznášejí nepravdivá obvinění.

Význam slova, termín, co je to Fake news? Odborný termín, výraz, slovo Fake news. Co znamená pojem Fake news z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Fake news je v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, popis, vysvětlení, heslo, informace, wiki, Fake news, co znamená, synonymum, slovník, význam slova, slovo, formulace, přesný výraz, přesný význam, termín

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Fake news? resp. co vlastně znamená slovo Fake news? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fake news, odpověď na dotaz co je to Fake news?. Víte např. kdo to je Agronom? Znáte a víte kdo je Garant? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.