Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fake news. Co znamená pojem Fake news z kategorie Internet?

Co to je Fake news? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fake news

Fake news neboli falešné zprávy patří k bulvární žurnalistice, která rozšiřuje mylné informace a falešné zprávy. Lidé si takové zprávy neověřují a sami je dále šíří.
Fake news šíří někdy i média, považovaná za solidní. Často se vzájemně obviňují Spojené státy a Rusko, že si vzájemně vyměňují právě tyto falešné zprávy a vznášejí nepravdivá obvinění.

Význam slova, termín, co je to Fake news? Odborný termín, výraz, slovo Fake news. Co znamená pojem Fake news z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Fake news? Pak se o ní podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Fake news je v kategorii Internet

Klíčová slova: popis, Fake news, slovo, Internet, význam, Fake news, vysvětlení, co to je, slovník, Internet, co znamená, význam pojmu, heslo, význam slova, přesný význam, přesný výraz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Fake news? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Fake news? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fake news, odpověď na dotaz co je to Fake news?. Víte např. kdo to je Publicista? Znáte a víte kdo je Garant? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.