Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Facepalm. Co znamená pojem Facepalm z kategorie Internet?

Co to je Facepalm? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Facepalm

Facepalm neboli hlava v dlaních je druh gesta, které má vyjádřit celou škálu pocitů – překvapení, rozpaky, zklamání, rozhořčení, frustraci, zděšení, šok, vyčerpání, pochybnost nebo sarkazmus.
Při facepalmu je obličej zakryt rukou, nebo je ruka umístěna na hlavě a překrývá oči. Ty mohou být také zavřené. Pro svou všestrannost je toto gesto často využíváno.

Význam slova, termín, co je to Facepalm? Odborný termín, výraz, slovo Facepalm. Co znamená pojem Facepalm z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Facepalm je v kategorii Internet

Klíčová slova: termín, Facepalm, slovo, heslo, Internet, vysvětlení, co znamená, synonymum, Facepalm, přesný výraz, slovník, Internet, přesný význam, pojem, wiki, co to je

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Facepalm? resp. co přesně označuje termín Facepalm? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Facepalm, odpověď na dotaz co je to Facepalm?. Víte např. kdo to je Pedant? Znáte a víte kdo je David Ondráčka? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.