Co je to?
Definice odborného termínu, slova Facebook. Co znamená pojem Facebook z kategorie Internet?

Co je to Facebook? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Facebook?

Facebook je jedna z největších sociálních sítí na světě. Slouží ke komunikaci mezi uživateli, seznámení, budování vztahů, sdílení různých dat a také k zábavě. Facebook má již přes miliardu uživatelů a funguje v 68 jazycích.
Do systému facebook je nutná registrace, poté může uživatel vyplnit svůj profil a zapojovat se do různých skupin a rozšiřovat kontakty. Uživatelé spolu komunikují pomocí zpráv nebo v diskusích a diskusních fórech. Mohou sdílet také své fotografie a videa, posílat si virtuální dárky, inzerovat a využívat dalších možností facebooku.

Význam slova, termín, co je to Facebook? Definice odborného termínu, slova Facebook. Co znamená pojem Facebook z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Facebook? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Facebook je v sekci Internet

Klíčová slova: Facebook, heslo, slovník, popis, Facebook, význam slova, přesný výraz, definice, synonymum, slovo, pojem, informace, Internet, vysvětlení, wiki, co znamená

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Facebook? resp. jaký je přesný význam slova Facebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Facebook, odpověď na dotaz co je to Facebook?. Víte např. kdo to je Jan Hamáček? Znáte a víte kdo je Nihilista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.