Co je to?
Definice odborného termínu, slova Facebook. Co znamená pojem Facebook z kategorie Internet?

Co je to Facebook? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Facebook?

Facebook je jedna z největších sociálních sítí na světě. Slouží ke komunikaci mezi uživateli, seznámení, budování vztahů, sdílení různých dat a také k zábavě. Facebook má již přes miliardu uživatelů a funguje v 68 jazycích.
Do systému facebook je nutná registrace, poté může uživatel vyplnit svůj profil a zapojovat se do různých skupin a rozšiřovat kontakty. Uživatelé spolu komunikují pomocí zpráv nebo v diskusích a diskusních fórech. Mohou sdílet také své fotografie a videa, posílat si virtuální dárky, inzerovat a využívat dalších možností facebooku.

Význam slova, termín, co je to Facebook? Definice odborného termínu, slova Facebook. Co znamená pojem Facebook z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Facebook? Potom se o definici podělte s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Facebook je v sekci Internet

Klíčová slova: informace, vysvětlení, wiki, Internet, co znamená, heslo, slovník, význam slova, Facebook, význam, co to je, přesný význam, synonymum, definice, termín

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Facebook? resp. jaký je význam slova Facebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Facebook, odpověď na dotaz co je to Facebook?. Víte např. kdo to je Nihilista? Znáte a víte kdo je Quasimodo? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.