Co je to?
Definice odborného termínu, slova Facebook. Co znamená pojem Facebook z kategorie Internet?

Co je to Facebook? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Facebook?

Facebook je jedna z největších sociálních sítí na světě. Slouží ke komunikaci mezi uživateli, seznámení, budování vztahů, sdílení různých dat a také k zábavě. Facebook má již přes miliardu uživatelů a funguje v 68 jazycích.
Do systému facebook je nutná registrace, poté může uživatel vyplnit svůj profil a zapojovat se do různých skupin a rozšiřovat kontakty. Uživatelé spolu komunikují pomocí zpráv nebo v diskusích a diskusních fórech. Mohou sdílet také své fotografie a videa, posílat si virtuální dárky, inzerovat a využívat dalších možností facebooku.

Význam slova, termín, co je to Facebook? Definice odborného termínu, slova Facebook. Co znamená pojem Facebook z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Facebook doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Facebook se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, přesný výraz, přesný význam, termín, význam pojmu, co znamená, popis, formulace, význam, Facebook, co to je, Facebook, pojem, slovník, heslo

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Facebook? resp. co se přesně ukrývá za slovem Facebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Facebook, odpověď na dotaz co je to Facebook?. Víte např. kdo to je Nimrod? Znáte a víte kdo je Nihilista? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Facebook hledat i v jiných kategoriích (než Internet) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.