Co je to?
Definice výrazu, termínu Ethereum. Co znamená odborný pojem Ethereum z kategorie Internet?

Co je to Ethereum? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ethereum

Ethereum je název jedné z kryptoměn. Od známého bitcoinu se liší tím, že je výpočetním cloudem i kryptoměnou.
Zprávy i peníze přijímají nejen samotní uživatelé, ale i cloudové účty. Na nich je nahrán bytecode a na jeho základě se pak odesílají zprávy nebo zakládají další účty. Ethereum také podporuje scriptování.

Význam slova, termín, co je to Ethereum? Definice výrazu, termínu Ethereum. Co znamená odborný pojem Ethereum z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ethereum s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Ethereum se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: význam pojmu, Internet, co to je, formulace, přesný význam, slovník, slovo, význam, definice, vysvětlení, synonymum, informace, pojem, přesný výraz, význam slova, Internet

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ethereum? resp. co to je Ethereum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ethereum, odpověď na dotaz co je to Ethereum?. Víte např. kdo to je Stalker? Znáte a víte kdo je Jan Nepomucký? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.