Co je to?
Definice výrazu, termínu Ethereum. Co znamená odborný pojem Ethereum z kategorie Internet?

Co je to Ethereum? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ethereum

Ethereum je název jedné z kryptoměn. Od známého bitcoinu se liší tím, že je výpočetním cloudem i kryptoměnou.
Zprávy i peníze přijímají nejen samotní uživatelé, ale i cloudové účty. Na nich je nahrán bytecode a na jeho základě se pak odesílají zprávy nebo zakládají další účty. Ethereum také podporuje scriptování.

Význam slova, termín, co je to Ethereum? Definice výrazu, termínu Ethereum. Co znamená odborný pojem Ethereum z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ethereum s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Ethereum je v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, Internet, vysvětlení, přesný význam, termín, co znamená, definice, heslo, význam slova, popis, pojem, význam pojmu, wiki

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Ethereum? resp. jaký je význam slova Ethereum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ethereum, odpověď na dotaz co je to Ethereum?. Víte např. kdo to je Mnich? Znáte a víte kdo je Metrolog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.