Co je to?
Definice výrazu, termínu Ethereum. Co znamená odborný pojem Ethereum z kategorie Internet?

Co je to Ethereum? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ethereum

Ethereum je název jedné z kryptoměn. Od známého bitcoinu se liší tím, že je výpočetním cloudem i kryptoměnou.
Zprávy i peníze přijímají nejen samotní uživatelé, ale i cloudové účty. Na nich je nahrán bytecode a na jeho základě se pak odesílají zprávy nebo zakládají další účty. Ethereum také podporuje scriptování.

Význam slova, termín, co je to Ethereum? Definice výrazu, termínu Ethereum. Co znamená odborný pojem Ethereum z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ethereum sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Ethereum patří do sekce Internet

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, slovník, Ethereum, popis, informace, přesný význam, popis, význam, synonymum, formulace, definice, termín, Internet, slovo

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Ethereum? resp. jaká je definice slova Ethereum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ethereum, odpověď na dotaz co je to Ethereum?. Víte např. kdo to je Mnich? Znáte a víte kdo je Metrolog? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ethereum v jiné sekci než Internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.