Co je to?
Definice výrazu Emotikon. Co znamená odborný pojem Emotikon z kategorie Internet?

Co to je Emotikon? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Emotikon

Emotikon čili česky smajlík, je pojmenování grafického symbolu, který se skládá z různých grafických nebo interpunkčních značek. Pomocí emotikonů může autor vyjadřovat svou náladu, momentální emoce nebo zaujmout postoj k nějakému jevu nebo situaci.
Své uplatnění nalézá především v neoficiální komunikaci, na internetu a v médiích vůbec. Zkracuje zápis, zdůrazňuje, vyjadřuje city. Pomáhá k potlačení neosobnosti elektronické komunikace.

Význam slova, termín, co je to Emotikon? Definice výrazu Emotikon. Co znamená odborný pojem Emotikon z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Emotikon se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: heslo, Internet, formulace, informace, Internet, slovník, synonymum, vysvětlení, co to je, význam, pojem, popis, význam slova, Emotikon, termín, slovo

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Emotikon? resp. jaká je definice slova Emotikon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emotikon, odpověď na dotaz co je to Emotikon?. Víte např. kdo to je Choronzon? Znáte a víte kdo je Veřejný činitel? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.