Co je to?
Definice výrazu Emotikon. Co znamená odborný pojem Emotikon z kategorie Internet?

Co to je Emotikon? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Emotikon

Emotikon čili česky smajlík, je pojmenování grafického symbolu, který se skládá z různých grafických nebo interpunkčních značek. Pomocí emotikonů může autor vyjadřovat svou náladu, momentální emoce nebo zaujmout postoj k nějakému jevu nebo situaci.
Své uplatnění nalézá především v neoficiální komunikaci, na internetu a v médiích vůbec. Zkracuje zápis, zdůrazňuje, vyjadřuje city. Pomáhá k potlačení neosobnosti elektronické komunikace.

Význam slova, termín, co je to Emotikon? Definice výrazu Emotikon. Co znamená odborný pojem Emotikon z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Emotikon s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Emotikon se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: co znamená, synonymum, pojem, popis, Internet, slovník, význam pojmu, význam, termín, heslo, význam slova, vysvětlení, co to je, wiki, informace

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Emotikon? resp. co to je Emotikon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emotikon, odpověď na dotaz co je to Emotikon?. Víte např. kdo to je Geolog? Znáte a víte kdo je George Soros? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.