Co je to?
Definice výrazu Emotikon. Co znamená odborný pojem Emotikon z kategorie Internet?

Co to je Emotikon? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Emotikon

Emotikon čili česky smajlík, je pojmenování grafického symbolu, který se skládá z různých grafických nebo interpunkčních značek. Pomocí emotikonů může autor vyjadřovat svou náladu, momentální emoce nebo zaujmout postoj k nějakému jevu nebo situaci.
Své uplatnění nalézá především v neoficiální komunikaci, na internetu a v médiích vůbec. Zkracuje zápis, zdůrazňuje, vyjadřuje city. Pomáhá k potlačení neosobnosti elektronické komunikace.

Význam slova, termín, co je to Emotikon? Definice výrazu Emotikon. Co znamená odborný pojem Emotikon z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Emotikon sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Emotikon patří do sekce Internet

Klíčová slova: informace, popis, Emotikon, Internet, co znamená, synonymum, slovo, co to je, vysvětlení, Emotikon, přesný význam, Internet, formulace, slovník, termín, význam pojmu

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Emotikon? resp. jaký je význam slova Emotikon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emotikon, odpověď na dotaz co je to Emotikon?. Víte např. kdo to je Děkan? Znáte a víte kdo je Veřejný činitel? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Emotikon hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.