Co je to?
Definice odborného termínu, slova DVTV. Co znamená pojem DVTV z kategorie Internet?

Co je to DVTV? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu DVTV?

DVTV je název audiovizuálního projektu zaměřeného na zpravodajství a žurnalistiku. Autory projektu jsou moderátoři Martin Veselovský a Daniela Drtinová a editoři Jan Rozkošný a Jan Ouředník. Vysílání obsahuje především různá interview, debaty a duely, v každodenním vysílání jde hlavně o témata ekonomická, společenská i politická.
Obsah dodává také vydavatelství Economia, které je také garantem nezávislosti vysílání.


Co je to DVTV? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DVTV. Co znamená pojem DVTV z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to DVTV? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo DVTV je v sekci Internet

Klíčová slova: definice, přesný význam, Internet, význam pojmu, odborný výraz, DVTV, odborné názvosloví, terminologie, slovo, význam, význam slova, definice pojmu, popis, přesný výraz, co to je, terminus technicus, synonymum, slovník


Pojem DVTV je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DVTV ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem DVTV ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem DVTV na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DVTV ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo DVTV ve Wikislovníku

Vyhledat pojem DVTV ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo DVTV například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova DVTV? resp. jaká je definice slova DVTV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DVTV, odpověď na dotaz co je to DVTV?. Víte např. kdo to je Rafael Nadal? Znáte a víte kdo je Geolog? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.