Co je to?
Definice výrazu, termínu Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Co je to Dropbox? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Dropbox?

Jestliže se setkáte s názvem dropbox a nemáte nejmenší tušení, o co se jedná, pak jde o webové úložiště, které umožňuje uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu za pomoci synchronizace souborů. Existují dvě možnosti využívání. První možnost je zdarma, zatímco za druhou se musí zaplatitu určitá suma, díky čemuž má uživatel více prostoru pro soubory.
Službu provozuje Dropbox, Inc, jež byla založena roku 2007 Drewem Houstonem a Arashem Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.


Co je to Dropbox? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Dropbox s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Dropbox je v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, vysvětlení, Dropbox, lexikon, co znamená, význam, definice pojmu, přesný význam, terminus technicus, heslo, definice, termín, odborné názvosloví, názvosloví, význam pojmu, co je to Dropbox?, informace


Pojem Dropbox je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Dropbox ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Dropbox na Youtube

Najít termín Dropbox ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Dropbox ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Dropbox na Google.cz

Najít pojem Dropbox ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Dropbox například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Dropbox? resp. co označuje slovo Dropbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dropbox, odpověď na dotaz co je to Dropbox?. Víte např. kdo to je Yvonne Přenosilová? Znáte a víte kdo je Tichý blázen? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.