Co je to?
Definice výrazu, termínu Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Co je to Dropbox? Význam slova

Co znamená termín Dropbox? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Jestliže se setkáte s názvem dropbox a nemáte nejmenší tušení, o co se jedná, pak jde o webové úložiště, které umožňuje uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu za pomoci synchronizace souborů. Existují dvě možnosti využívání. První možnost je zdarma, zatímco za druhou se musí zaplatitu určitá suma, díky čemuž má uživatel více prostoru pro soubory.
Službu provozuje Dropbox, Inc, jež byla založena roku 2007 Drewem Houstonem a Arashem Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.

Význam slova, termín, co je to Dropbox? Definice výrazu, termínu Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Dropbox) můžete sdílet s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Dropbox patří do kategorie Internet

Klíčová slova: definice, termín, přesný význam, formulace, Dropbox, pojem, význam slova, význam, Dropbox, wiki, vysvětlení, synonymum, Internet, popis, Internet, co to je

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Dropbox? resp. co to je Dropbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dropbox, odpověď na dotaz co je to Dropbox?. Víte např. kdo to je Zdeněk Troška? Znáte a víte kdo je Tichý blázen? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Dropbox hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.