Co je to?
Definice výrazu, termínu Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Co je to Dropbox? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Dropbox

Jestliže se setkáte s názvem dropbox a nemáte nejmenší tušení, o co se jedná, pak jde o webové úložiště, které umožňuje uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu za pomoci synchronizace souborů. Existují dvě možnosti využívání. První možnost je zdarma, zatímco za druhou se musí zaplatitu určitá suma, díky čemuž má uživatel více prostoru pro soubory.
Službu provozuje Dropbox, Inc, jež byla založena roku 2007 Drewem Houstonem a Arashem Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.

Význam slova, termín, co je to Dropbox? Definice výrazu, termínu Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dropbox s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Dropbox je v kategorii Internet

Klíčová slova: slovo, přesný význam, význam slova, informace, pojem, význam pojmu, co znamená, synonymum, wiki, Internet, definice, formulace, přesný výraz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Dropbox? resp. co znamená slovo Dropbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dropbox, odpověď na dotaz co je to Dropbox?. Víte např. kdo to je Eritrejec? Znáte a víte kdo je Polyglot? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.