Co je to?
Výraz, termín, definice slova Doména. Co znamená odborný pojem Doména z kategorie Internet?

Co je to Doména? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Doména?

Doména, jinak označovaná také jako doménové jméno, je identifikátorem počítače či počítačové sítě, připojených k internetu. Části doménového jména jsou řazeny posloupně, jednotlivé části jsou od sebe odděleny tečkami. První část přiřazuje konkrétní počítač, poslední část je ta nejobecnější, představuje soustavu počítačů nebo sítí.
Tato část je pojmenována také jako doména nejvyššího řádu. Domény je možno označovat čísly, čísluje se odzadu dopředu, doména nejvyššího řádu je tedy doménou 1. úrovně, následuje doména 2. úrovně a další.

Význam slova, termín, co je to Doména? Výraz, termín, definice slova Doména. Co znamená odborný pojem Doména z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Doména můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Doména se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: definice, Internet, informace, vysvětlení, slovo, co to je, co znamená, termín, přesný výraz, heslo, přesný význam, wiki, Internet, význam pojmu, formulace

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Doména? resp. co to je Doména? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Doména, odpověď na dotaz co je to Doména?. Víte např. kdo to je Gurmán? Znáte a víte kdo je Cheater? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?