Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo DNS. Co znamená pojem DNS z kategorie Internet?

Co to je DNS? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu DNS?

Domain Name System, ve výpočetní technice jde strukturovaný systém jmen domén, který probíhá pomocí počítačových serverů DNS a DNS protokoly. Servery DNS si těmtito protokoly vyměňují informace, čímž dochází k převodům jmen domén a IP adres v rámci sítě. Postupně DNS přebral i zpracování dalších funkcí jako například mailové pošty a dnes jde vlastně o distribuci v databázi síťových informací.

Význam slova, termín, co je to DNS? Odborný termín, výraz, slovo DNS. Co znamená pojem DNS z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín DNS je v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, popis, slovo, význam, synonymum, DNS, DNS, termín, informace, přesný výraz, co znamená, wiki, pojem, formulace, význam pojmu, Internet

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená DNS? resp. co přesně označuje termín DNS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DNS, odpověď na dotaz co je to DNS?. Víte např. kdo to je Parsifal? Znáte a víte kdo je Michael Kors? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?