Co je to?
Definice odborného termínu, slova Digitální stopa. Co znamená pojem Digitální stopa z kategorie Internet?

Co je to Digitální stopa? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Digitální stopa?

Digitální stopa je název informace, která zůstává po každém, kdo využívá digitální služby. Tyto informace po sobě uživatel zanechává při pohybu po síti vědomě nebo nevědomky. Vědomě zanechaná digitální stopa se označuje jako aktivní, může se jednat např. o příspěvky, blogy, osobní stránky, profily, fotografie, maily, sms a další. Pasivní digitální stopu tvoří informace, které jsou ukládány bez vědomí uživatele. Může se jednat o různá data, záznamy aktivit, četnost návštěvy webových stránek, činnosti na webech IP adresu a jiné. Digitální stopy jsou zdrojem informací o uživateli. Tato data mohou být i zneužita, proto je potřeba digitální stopu pravidelně kontrolovat.

Význam slova, termín, co je to Digitální stopa? Definice odborného termínu, slova Digitální stopa. Co znamená pojem Digitální stopa z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Digitální stopa se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: Internet, přesný výraz, formulace, význam, definice, heslo, pojem, wiki, popis, termín, slovo, synonymum, slovník, přesný význam, význam slova, význam pojmu

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Digitální stopa? resp. jaká je definice termínu Digitální stopa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Digitální stopa, odpověď na dotaz co je to Digitální stopa?. Víte např. kdo to je Matěj Stropnický? Znáte a víte kdo je Intelektuál? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.