Co je to?
Definice odborného termínu, slova Datová schránka. Co znamená pojem Datová schránka z kategorie Internet?

Co je to Datová schránka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Datová schránka?

Pojem datová shránka zná český právní řád od roku 2009. Jedná se o elektronické úložiště určené ke komunikaci mezi orgány veřejné moci a právnickými a fyzickými osobami. Orgány veřejné moci doručují do datových schránek elektronické dokumenty. Datová schránka je ze zákona povinná pro právnické osoby a pro většinu fyzických osob. Princip fungování datové schránky nejvíce připomíná běžné e-mailové schránky, ale zabezpečení je daleko vyšší.

Význam slova, termín, co je to Datová schránka? Definice odborného termínu, slova Datová schránka. Co znamená pojem Datová schránka z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Datová schránka s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Datová schránka je v kategorii Internet

Klíčová slova: Datová schránka, heslo, co znamená, definice, co to je, Internet, Internet, popis, slovník, přesný výraz, slovo, přesný význam, informace, termín, synonymum

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Datová schránka? resp. co je to Datová schránka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Datová schránka, odpověď na dotaz co je to Datová schránka?. Víte např. kdo to je David Ondráčka? Znáte a víte kdo je Rudý John? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Datová schránka v jiné sekci než Internet. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.