Co je to?
Definice odborného termínu, slova Datová schránka. Co znamená pojem Datová schránka z kategorie Internet?

Co je to Datová schránka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Datová schránka

Pojem datová shránka zná český právní řád od roku 2009. Jedná se o elektronické úložiště určené ke komunikaci mezi orgány veřejné moci a právnickými a fyzickými osobami. Orgány veřejné moci doručují do datových schránek elektronické dokumenty. Datová schránka je ze zákona povinná pro právnické osoby a pro většinu fyzických osob. Princip fungování datové schránky nejvíce připomíná běžné e-mailové schránky, ale zabezpečení je daleko vyšší.

Význam slova, termín, co je to Datová schránka? Definice odborného termínu, slova Datová schránka. Co znamená pojem Datová schránka z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Datová schránka můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Datová schránka je v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, význam, wiki, Datová schránka, formulace, Datová schránka, co znamená, slovník, význam slova, přesný výraz, termín, význam pojmu, heslo, Internet, informace, přesný význam

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Datová schránka? resp. jaká je definice slova Datová schránka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Datová schránka, odpověď na dotaz co je to Datová schránka?. Víte např. kdo to je Emma Watson? Znáte a víte kdo je Terence Hill? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.