Co je to?
Definice odborného termínu, slova Datová schránka. Co znamená pojem Datová schránka z kategorie Internet?

Co je to Datová schránka? Význam slova

Co znamená termín Datová schránka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Pojem datová shránka zná český právní řád od roku 2009. Jedná se o elektronické úložiště určené ke komunikaci mezi orgány veřejné moci a právnickými a fyzickými osobami. Orgány veřejné moci doručují do datových schránek elektronické dokumenty. Datová schránka je ze zákona povinná pro právnické osoby a pro většinu fyzických osob. Princip fungování datové schránky nejvíce připomíná běžné e-mailové schránky, ale zabezpečení je daleko vyšší.

Význam slova, termín, co je to Datová schránka? Definice odborného termínu, slova Datová schránka. Co znamená pojem Datová schránka z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Datová schránka se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, význam pojmu, přesný výraz, informace, Datová schránka, Internet, termín, přesný význam, význam, heslo, vysvětlení, co znamená, Internet, wiki, pojem, definice

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Datová schránka? resp. jaký je význam pojmu Datová schránka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Datová schránka, odpověď na dotaz co je to Datová schránka?. Víte např. kdo to je Vlasta Redl? Znáte a víte kdo je Terence Hill? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.