Co je to?
Definice odborného termínu, slova Darknet. Co znamená pojem Darknet z kategorie Internet?

Co je to Darknet? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Darknet

Darknet je název skryté vrstvy klasického internetu, který však funguje na principu anonymního připojení a umožňuje přímou komunikaci jednotlivých uživatelů prostřednictvím zašifrované decentralizované sítě.
To, co se obvykle odesílá z IP adresy, jde přes různé uzly, které jsou náhodně vybrané, a uživatel je tak neviditelný. Darknet má i své prohlížeče, například Tor, Freenet nebo I2P.

Význam slova, termín, co je to Darknet? Definice odborného termínu, slova Darknet. Co znamená pojem Darknet z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Darknet? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Darknet patří do sekce Internet

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, pojem, Internet, definice, Internet, slovo, význam slova, synonymum, význam, přesný význam, Darknet, heslo, význam pojmu, popis, informace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Darknet? resp. jaký je význam pojmu Darknet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Darknet, odpověď na dotaz co je to Darknet?. Víte např. kdo to je Eva Perkausová? Znáte a víte kdo je Višnu? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.