Co je to?
Definice výrazu, termínu Dark web. Co znamená odborný pojem Dark web z kategorie Internet?

Co je to Dark web? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Dark web

Dark web čili temný web je součást obsažená ve WWW. Lze ji nalézt na překryvných sítích, tzv. darknetech. Tyto sítě používají internet, ale je možné se na ně dostat pouze se speciálním přístupem nebo softwarem.
Dark web je částí hlubokého webu, to znamená, že není indexován vyhledávači. Domény umístěné na temném webu mají názvy z čísel a písmen a koncovku .onion. Jejich obsah je zašifrovaný. I když je tento web legální, může se na něm nacházet nelegální obsah.

Význam slova, termín, co je to Dark web? Definice výrazu, termínu Dark web. Co znamená odborný pojem Dark web z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Dark web s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Dark web se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: wiki, význam slova, co znamená, vysvětlení, přesný význam, slovník, popis, přesný výraz, co to je, informace, pojem, definice, Internet, slovo, význam pojmu, Dark web

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Dark web? resp. co přesně znamená slovo Dark web? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dark web, odpověď na dotaz co je to Dark web?. Víte např. kdo to je Paleontolog? Znáte a víte kdo je Atomista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?