Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cloud. Co znamená odborný pojem Cloud z kategorie Internet?

Co je to Cloud? Význam slova

Co znamená termín Cloud? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Cloud (Cloud computing) je způsob vývoje a použití počítačových technologií založený na využití internetu. Programy a služby jsou uloženy na serverech na internetu a uživatelé je mohou použít odkudkoli. Přistupuje se k nim přes klienta aplikace nebo přes webový prohlížeč.
Služba je placená, uživatelé platí za používání software. Nabízeny jsou operační systémy pro prohlížeče, kancelářské aplikace, systémy pro distribuované výpočty a další. Díky cloudu může jedinec nebo firma výrazně snížit výdaje.

Význam slova, termín, co je to Cloud? Výraz, termín, definice slova Cloud. Co znamená odborný pojem Cloud z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Cloud) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Cloud je v kategorii Internet

Klíčová slova: heslo, pojem, popis, wiki, slovo, Cloud, formulace, termín, informace, význam pojmu, co znamená, co to je, synonymum

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Cloud? resp. jaký je význam slova Cloud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cloud, odpověď na dotaz co je to Cloud?. Víte např. kdo to je Fanatik? Znáte a víte kdo je Garant? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?