Co je to?
Výraz, termín, definice slova Clickbait. Co znamená odborný pojem Clickbait z kategorie Internet?

Co je to Clickbait? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Clickbait

Clickbait je v překladu návnada na kliknutí. Jedná se o hanlivý název, který slouží k popisu obsahu webu. Cílem je nalákání uživatele k prokliknutí na určité webové stránky, které si tak zvýší návštěvnost a zisk. Slibované informace návštěvník nezíská, ale jeho návštěva se zaznamená, i když ihned ze stránky odejde.
Jde o podvod, který je založen na lidské zvědavosti. Clickbait je typický pro bulvár, sociální sítě a další média.

Význam slova, termín, co je to Clickbait? Výraz, termín, definice slova Clickbait. Co znamená odborný pojem Clickbait z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Clickbait můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Clickbait se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, pojem, heslo, význam pojmu, slovo, popis, přesný výraz, definice, Internet, popis, informace, termín, slovník, Clickbait, co znamená

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Clickbait? resp. jaký je přesný význam slova Clickbait? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Clickbait, odpověď na dotaz co je to Clickbait?. Víte např. kdo to je Schizofrenik? Znáte a víte kdo je Rudý John? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..