Co je to?
Výraz, termín, definice slova Clickbait. Co znamená odborný pojem Clickbait z kategorie Internet?

Co je to Clickbait? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Clickbait?

Clickbait je v překladu návnada na kliknutí. Jedná se o hanlivý název, který slouží k popisu obsahu webu. Cílem je nalákání uživatele k prokliknutí na určité webové stránky, které si tak zvýší návštěvnost a zisk. Slibované informace návštěvník nezíská, ale jeho návštěva se zaznamená, i když ihned ze stránky odejde.
Jde o podvod, který je založen na lidské zvědavosti. Clickbait je typický pro bulvár, sociální sítě a další média.

Význam slova, termín, co je to Clickbait? Výraz, termín, definice slova Clickbait. Co znamená odborný pojem Clickbait z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Clickbait) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Clickbait patří do kategorie Internet

Klíčová slova: informace, co znamená, Internet, Clickbait, Clickbait, heslo, význam slova, formulace, slovník, přesný výraz, wiki, popis, pojem, slovo, termín, definice

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Clickbait? resp. co znamená výraz Clickbait? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Clickbait, odpověď na dotaz co je to Clickbait?. Víte např. kdo to je Mark Zuckerberg? Znáte a víte kdo je Gejša? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..