Co je to?
Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Co je to Botnet? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Botnet

Každý se jistě již někdy setkal s automaticky pracujícími internetovými roboty nebo softwarovými agenty. V informatice se označují jako botnet. Termín se v současnosti spojuje hlavně s hrozbou malwaru. Botnet totiž provádí nežádoucí činnosti jako rozesílání spamu nebo útoky.
Botnet se tvoří pro uznání a finanční zisky. Majitel botnetu může pronajímat jeho služby. Součástí botnetu bývá velké množství počítačů, díky čemuž mohou vygenerovat velký síťový provoz.

Význam slova, termín, co je to Botnet? Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Botnet? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Botnet se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, termín, Internet, přesný výraz, Internet, přesný význam, význam, Botnet, význam slova, Botnet, pojem, co znamená, informace, slovník, význam pojmu

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Botnet? resp. co znamená výraz Botnet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Botnet, odpověď na dotaz co je to Botnet?. Víte např. kdo to je Ivana Trumpová? Znáte a víte kdo je Ektomorf? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?