Co je to?
Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Co je to Botnet? Význam slova

Co znamená termín Botnet? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Každý se jistě již někdy setkal s automaticky pracujícími internetovými roboty nebo softwarovými agenty. V informatice se označují jako botnet. Termín se v současnosti spojuje hlavně s hrozbou malwaru. Botnet totiž provádí nežádoucí činnosti jako rozesílání spamu nebo útoky.
Botnet se tvoří pro uznání a finanční zisky. Majitel botnetu může pronajímat jeho služby. Součástí botnetu bývá velké množství počítačů, díky čemuž mohou vygenerovat velký síťový provoz.

Význam slova, termín, co je to Botnet? Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Botnet) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Botnet je v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, význam pojmu, slovo, termín, popis, význam, synonymum, popis, vysvětlení, formulace, heslo, informace, definice, pojem, Botnet

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Botnet? resp. jaká je definice termínu Botnet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Botnet, odpověď na dotaz co je to Botnet?. Víte např. kdo to je Pitaval? Znáte a víte kdo je Forman? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Botnet hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?