Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Blog. Co znamená pojem Blog z kategorie Internet?

Co to je Blog? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Blog?

Blog je typem webové aplikace. Obsahuje příspěvky svého autora a editora (většinou se jedná o jednu osobu, ale blog může sloužit i skupině přátel nebo celé komunitě) na jedné webové stránce. Tento autor bývá označován jako blogger.
Příspěvky se mohou zobrazovat různým způsobem, nejčastější je řazení chronologické. Blogy zahrnují široké spektrum obsahu – jak osobní deníčky, tak oficiální zpravodajství. U některých blogů je možno příspěvky komentovat, do jiných není možno zasahovat.

Význam slova, termín, co je to Blog? Odborný termín, výraz, slovo Blog. Co znamená pojem Blog z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Blog? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Blog se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: co znamená, wiki, formulace, přesný význam, popis, heslo, význam, Internet, termín, popis, co to je, význam pojmu, přesný výraz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Blog? resp. co to je Blog? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blog, odpověď na dotaz co je to Blog?. Víte např. kdo to je Dramaturg? Znáte a víte kdo je Fanatik? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.