Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Blog. Co znamená pojem Blog z kategorie Internet?

Co to je Blog? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Blog?

Blog je typem webové aplikace. Obsahuje příspěvky svého autora a editora (většinou se jedná o jednu osobu, ale blog může sloužit i skupině přátel nebo celé komunitě) na jedné webové stránce. Tento autor bývá označován jako blogger.
Příspěvky se mohou zobrazovat různým způsobem, nejčastější je řazení chronologické. Blogy zahrnují široké spektrum obsahu – jak osobní deníčky, tak oficiální zpravodajství. U některých blogů je možno příspěvky komentovat, do jiných není možno zasahovat.

Význam slova, termín, co je to Blog? Odborný termín, výraz, slovo Blog. Co znamená pojem Blog z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Blog s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Blog se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: termín, význam slova, význam, slovo, přesný výraz, informace, přesný význam, vysvětlení, Blog, Blog, heslo, definice, formulace, popis, význam pojmu, wiki

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Blog? resp. co přesně znamená slovo Blog? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blog, odpověď na dotaz co je to Blog?. Víte např. kdo to je Katolík? Znáte a víte kdo je Dramaturg? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.