Co je to?
Definice výrazu Banner. Co znamená odborný pojem Banner z kategorie Internet?

Co to je Banner? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Banner?

Banner patří mezi nejběžnější formu reklamy na internetu. Jedná se reklamní proužek po straně, dole nebo nahoře na webové stránce. Banner může obsahovat pouze text či animaci. Využívá podobné prvky jako klasická reklama - slogany, nápadné barvy a podobně. Příliš výrazné animace mohou rušit při sledování/ čtení obsahu webové stránky.

Význam slova, termín, co je to Banner? Definice výrazu Banner. Co znamená odborný pojem Banner z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Banner? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Banner je v kategorii Internet

Klíčová slova: informace, synonymum, pojem, definice, heslo, Internet, význam slova, co to je, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam, wiki, slovo, formulace, slovník, význam pojmu

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Banner dozvíte následující

Banner (anglicky „prapor“, „plakát“, česky se někdy označuje jako reklamní proužek) je druh reklamy používaný na WWW stránkách. Jedná se o zpravidla obdélníkový obrázek či animaci, případně interaktivní grafiku zobrazenou nejčastěji poblíž okraje obrazovky. Bannery tvoří stále jednu z nejčastějších forem reklamy na Internetu.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Banner? resp. jaká je definice slova Banner? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Banner, odpověď na dotaz co je to Banner?. Víte např. kdo to je Ježíšek? Znáte a víte kdo je Filozof? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Banner v jiné sekci než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.