Co je to?
Definice výrazu Banner. Co znamená odborný pojem Banner z kategorie Internet?

Co to je Banner? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Banner?

Banner patří mezi nejběžnější formu reklamy na internetu. Jedná se reklamní proužek po straně, dole nebo nahoře na webové stránce. Banner může obsahovat pouze text či animaci. Využívá podobné prvky jako klasická reklama - slogany, nápadné barvy a podobně. Příliš výrazné animace mohou rušit při sledování/ čtení obsahu webové stránky.

Význam slova, termín, co je to Banner? Definice výrazu Banner. Co znamená odborný pojem Banner z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Banner? Potom se o definici podělte s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Banner je v sekci Internet

Co znamená pojem Banner? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Banner (anglicky „prapor“, „plakát“, česky se někdy označuje jako reklamní proužek) je druh reklamy používaný na WWW stránkách. Jedná se o zpravidla obdélníkový obrázek či animaci, případně interaktivní grafiku zobrazenou nejčastěji poblíž okraje obrazovky. Bannery tvoří stále jednu z nejčastějších forem reklamy na Internetu.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: co to je, informace, wiki, heslo, přesný výraz, popis, vysvětlení, pojem, popis, význam slova, Banner, význam pojmu, Internet

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Banner? resp. co znamená slovo Banner? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Banner, odpověď na dotaz co je to Banner?. Víte např. kdo to je Idealista? Znáte a víte kdo je Purkmistr? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.