Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Co je to Ban? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ban?

Slovo ban označuje v internetovém prostředí uzamčení účtu uživatele, které ve většině případů následuje po vážném provinění proti pravidlům daného fóra nebo internetové online hry. Bany má možnost udělovat správce serveru a potrestaný účet se na server nemůže přihlásit po určenou dobu.
Lidé se snaží banu vyhnout různými cestami, jednou z nich je i vytvoření nového účtu. V případě opětovného porušování pravidel může následovat ban IP adresy, kdy je přístup na server odepřen přímo IP adrese a ne pouze uživateli.

Význam slova, termín, co je to Ban? Definice odborného termínu, slova Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ban s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Ban je v kategorii Internet

Klíčová slova: synonymum, heslo, co to je, pojem, informace, popis, termín, význam pojmu, slovo, přesný výraz, vysvětlení, wiki, formulace, přesný význam, popis

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Ban? resp. jaký je význam slova Ban? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ban, odpověď na dotaz co je to Ban?. Víte např. kdo to je Páter? Znáte a víte kdo je Voayer? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?