Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Co je to Ban? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ban?

Slovo ban označuje v internetovém prostředí uzamčení účtu uživatele, které ve většině případů následuje po vážném provinění proti pravidlům daného fóra nebo internetové online hry. Bany má možnost udělovat správce serveru a potrestaný účet se na server nemůže přihlásit po určenou dobu.
Lidé se snaží banu vyhnout různými cestami, jednou z nich je i vytvoření nového účtu. V případě opětovného porušování pravidel může následovat ban IP adresy, kdy je přístup na server odepřen přímo IP adrese a ne pouze uživateli.

Význam slova, termín, co je to Ban? Definice odborného termínu, slova Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Ban se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, význam, slovo, Ban, přesný význam, termín, definice, význam slova, popis, co to je, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, Ban, pojem, informace

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Ban? resp. jaký je význam pojmu Ban? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ban, odpověď na dotaz co je to Ban?. Víte např. kdo to je Choť? Znáte a víte kdo je Petr Robejšek? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ban v jiné sekci než Internet. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?