Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Co je to Ban? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ban?

Slovo ban označuje v internetovém prostředí uzamčení účtu uživatele, které ve většině případů následuje po vážném provinění proti pravidlům daného fóra nebo internetové online hry. Bany má možnost udělovat správce serveru a potrestaný účet se na server nemůže přihlásit po určenou dobu.
Lidé se snaží banu vyhnout různými cestami, jednou z nich je i vytvoření nového účtu. V případě opětovného porušování pravidel může následovat ban IP adresy, kdy je přístup na server odepřen přímo IP adrese a ne pouze uživateli.

Význam slova, termín, co je to Ban? Definice odborného termínu, slova Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Ban můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Ban je v kategorii Internet

Klíčová slova: formulace, slovo, význam slova, termín, Ban, Internet, popis, význam pojmu, definice, wiki, co to je, vysvětlení, přesný výraz, slovník, význam, pojem

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Ban? resp. jaká je definice slova Ban? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ban, odpověď na dotaz co je to Ban?. Víte např. kdo to je Pantáta? Znáte a víte kdo je Petr Robejšek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?