Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Avatar. Co znamená pojem Avatar z kategorie Internet?

Co to je Avatar? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Avatar?

Ztělesnění uživatele ve virtuální realitě. Může jít o trojrozměrný model bytosti, dvourozměrný grafický obraz, ale i jediný znak. V počítačových hrách se avatar stává postavou, kterou ovládá hráč a díky níž se propojuje s nereálným světem. Název se odvozuje z hinduistického výrazu avatár zastupujícího pozemské vtělení nějaké bytosti.

Význam slova, termín, co je to Avatar? Odborný termín, výraz, slovo Avatar. Co znamená pojem Avatar z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Avatar sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Avatar je v kategorii Internet

Klíčová slova: wiki, popis, pojem, Internet, synonymum, význam, heslo, popis, přesný význam, informace, význam slova, Avatar, Internet, slovo, termín

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Avatar? resp. jaký je význam slova Avatar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avatar, odpověď na dotaz co je to Avatar?. Víte např. kdo to je Spasitel? Znáte a víte kdo je Jan Lucemburský? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.