Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Avatar. Co znamená pojem Avatar z kategorie Internet?

Co to je Avatar? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Avatar

Ztělesnění uživatele ve virtuální realitě. Může jít o trojrozměrný model bytosti, dvourozměrný grafický obraz, ale i jediný znak. V počítačových hrách se avatar stává postavou, kterou ovládá hráč a díky níž se propojuje s nereálným světem. Název se odvozuje z hinduistického výrazu avatár zastupujícího pozemské vtělení nějaké bytosti.

Význam slova, termín, co je to Avatar? Odborný termín, výraz, slovo Avatar. Co znamená pojem Avatar z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Avatar s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Avatar se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: slovník, popis, co znamená, význam pojmu, přesný význam, pojem, termín, heslo, Avatar, definice, vysvětlení, přesný výraz, Internet, význam slova, wiki, formulace

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Avatar? resp. co přesně označuje termín Avatar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avatar, odpověď na dotaz co je to Avatar?. Víte např. kdo to je Lech? Znáte a víte kdo je Soudruh? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.