Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Avatar. Co znamená pojem Avatar z kategorie Internet?

Co to je Avatar? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Avatar

Ztělesnění uživatele ve virtuální realitě. Může jít o trojrozměrný model bytosti, dvourozměrný grafický obraz, ale i jediný znak. V počítačových hrách se avatar stává postavou, kterou ovládá hráč a díky níž se propojuje s nereálným světem. Název se odvozuje z hinduistického výrazu avatár zastupujícího pozemské vtělení nějaké bytosti.

Význam slova, termín, co je to Avatar? Odborný termín, výraz, slovo Avatar. Co znamená pojem Avatar z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Avatar? Pak se o ní podělte s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Avatar patří do sekce Internet

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, formulace, slovo, heslo, pojem, termín, význam, vysvětlení, co to je, Avatar, slovník, Internet, synonymum, přesný význam, význam slova

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Avatar? resp. co přesně znamená slovo Avatar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avatar, odpověď na dotaz co je to Avatar?. Víte např. kdo to je Neonatolog? Znáte a víte kdo je Soudruh? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.