Co je to?
Definice výrazu Aukro. Co znamená odborný pojem Aukro z kategorie Internet?

Co to je Aukro? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Aukro

Aukro je největší obchodní portál v České republice, který umožňuje prodej nového i použitého zboží. Zboží je možné dražit v aukcích podobně jako na tržišti eBay, některé zboží však lze koupit za pevně stanovenou cenu. Aukro.cz bylo vytvořeno polskou společností Allegro v roce 2003. V roce 2016 se portál přesunul k českým vlastníkům. 50 % vlastní původní zakladatel Václav Liška, menšinové podíly má společnost Agora Development a BDO Advisory.

Význam slova, termín, co je to Aukro? Definice výrazu Aukro. Co znamená odborný pojem Aukro z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Aukro) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Aukro patří do sekce Internet

Co znamená pojem Aukro? Definice slova, termínu z Wikipedie

Aukro je český obchodní portál, který se orientuje na aukce i prodej a nákup za pevné ceny. V současnosti poskytuje své služby jak pro nejširší veřejnost, tak i profesionálním obchodníkům a firmám.


Svou činnost zahájilo Aukro v srpnu 2003 a po prvním roce získalo zhruba 7 tisíc uživatelů. Podle údajů Aukra se v roce 2013 počet registrovaných uživatelů pohyboval okolo 3 milionů a během deseti let působení Aukra na českém trhu zde zákazníci utratili 24 miliard korun. Každou minutu se na Aukru prodá 22 položek.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: synonymum, popis, vysvětlení, Internet, přesný výraz, slovo, informace, definice, význam slova, co znamená, termín, význam, Internet, význam pojmu, popis

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Aukro? resp. jaký je přesný význam slova Aukro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aukro, odpověď na dotaz co je to Aukro?. Víte např. kdo to je Předseda vlády? Znáte a víte kdo je Radovan Krejčíř? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Aukro i v jiných kategoriích (než Internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.