Co je to?
Definice výrazu, termínu Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Co je to Ask toolbar? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ask toolbar?

Ask toolbar je legitimní program, který však může být uživatelem považován za nežádoucí. Jedná se o panel nástrojů. Do počítače se dostává např. při instalaci volných programů a nahrazuje pak výchozí prohlížeč. To se často stává bez vědomí uživatele.
Ask toolbar většinou obsahují programy stahované z internetu. Jeho instalaci lze zabránit dostatečnou pozorností při instalaci, kdy lze odmítnout možnost instalace ask toolbar.

Význam slova, termín, co je to Ask toolbar? Definice výrazu, termínu Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ask toolbar s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Ask toolbar je v kategorii Internet

Klíčová slova: heslo, pojem, Ask toolbar, synonymum, význam pojmu, slovo, Internet, vysvětlení, význam, formulace, popis, wiki, význam slova

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Ask toolbar? resp. co je to Ask toolbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ask toolbar, odpověď na dotaz co je to Ask toolbar?. Víte např. kdo to je Nacista? Znáte a víte kdo je Optimista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.