Co je to?
Definice výrazu, termínu Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Co je to Ask toolbar? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ask toolbar

Ask toolbar je legitimní program, který však může být uživatelem považován za nežádoucí. Jedná se o panel nástrojů. Do počítače se dostává např. při instalaci volných programů a nahrazuje pak výchozí prohlížeč. To se často stává bez vědomí uživatele.
Ask toolbar většinou obsahují programy stahované z internetu. Jeho instalaci lze zabránit dostatečnou pozorností při instalaci, kdy lze odmítnout možnost instalace ask toolbar.

Význam slova, termín, co je to Ask toolbar? Definice výrazu, termínu Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Ask toolbar patří do sekce Internet

Klíčová slova: přesný význam, formulace, pojem, Ask toolbar, Ask toolbar, význam slova, wiki, informace, definice, co to je, heslo, Internet, slovo, vysvětlení, význam pojmu, co znamená

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Ask toolbar? resp. jaká je definice slova Ask toolbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ask toolbar, odpověď na dotaz co je to Ask toolbar?. Víte např. kdo to je Císař? Znáte a víte kdo je Tomáš Berdych? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.