Co je to?
Definice výrazu, termínu Apple ID. Co znamená odborný pojem Apple ID z kategorie Internet?

Co je to Apple ID? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Apple ID

Apple ID je název osobního účtu, s jehož pomocí se přihlašujete k Apple službám. Pokud použijete Appole ID a heslo, lze se přihlásit ke všem službám – tedy k Apple Music, App Store, iCloudu, FaceTimu, iMessage a jiným.
K založení Apple ID potřebujete pouze e-mail, který bude současně uživatelským jménem, datum narození, silné heslo a tři odpovědi na bezpečnostní otázky.

Význam slova, termín, co je to Apple ID? Definice výrazu, termínu Apple ID. Co znamená odborný pojem Apple ID z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Apple ID? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Apple ID je v kategorii Internet

Klíčová slova: termín, Internet, formulace, popis, význam slova, co to je, informace, Apple ID, slovník, vysvětlení, Internet, pojem, synonymum, heslo, význam, wiki

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Apple ID? resp. co se přesně ukrývá za slovem Apple ID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apple ID, odpověď na dotaz co je to Apple ID?. Víte např. kdo to je Uvaděč? Znáte a víte kdo je Mulat? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Apple ID v jiné sekci než Internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.