Co je to?
Odborný výraz, definice slova Amazon. Co znamená pojem Amazon z kategorie Internet?

Co je to Amazon? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Amazon?

Amazon.com je americký internetový obchod působící po celém světě. Sídlo společnosti je v Seattlu ve státě Washington. Jeho zakladatelem je Jeff Bezos. Prodává především knihy, e-knihy CD, DVD, čtečky elektronických knih a další zboží. V České republice se Amazon dostal do širšího povědomí díky logistickému centru v Dobrovízi u Prahy.

Význam slova, termín, co je to Amazon? Odborný výraz, definice slova Amazon. Co znamená pojem Amazon z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Amazon můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Amazon je v sekci Internet

Co znamená pojem Amazon? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Amazon.com je internetový obchod patřící americké společnosti Amazon.com, Inc. ve státě Washington. Patří mezi nejstarší a největší obchody svého druhu. Jeff Bezos provozoval už v roce 1994, v začátcích Internetu, knihkupectví Cadabra.com, které téhož roku přejmenoval na Amazon podle řeky Amazonky. V roce 1998 koupil také Internet Movie Database (IMDb), Alexa.com. Příjmy společnosti se dnes pohybují okolo 7 miliard dolarů ročně a jako jedna z mála společností dokázala růst i v časech ekonomické krize. Firma vyrábí také vlastní čtečky elektronických knih Amazon Kindle a tablet Kindle Fire. Amazon dovoluje i prodej malovýrobců v její síti, ale bere si za to 15% provize.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: pojem, wiki, popis, co to je, Internet, slovo, definice, význam pojmu, informace, význam, termín, Internet, co znamená, popis, Amazon

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Amazon? resp. co znamená slovo Amazon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amazon, odpověď na dotaz co je to Amazon?. Víte např. kdo to je Advokát? Znáte a víte kdo je Vandal? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.