Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Agregace. Co znamená pojem Agregace z kategorie Internet?

Co to je Agregace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Agregace

Obecně slovo agregace znamená "spojování". U počítačů mluvíme o agregaci dat v případě sdíleného síťového připojení, to znamená, že na jedné telekomunikační lince je připojeno více uživatelů. To má vliv na rychlost internetového připojení - čím více současně připojených uživatelů, tím pomalejší přenosová rychlost. Například agregace 1:20 u 20 Mbit/s linky znamená, že uživatel bude mít rychlost linky od 1 Mbit/s do 20 Mbit/s v závislosti na vytížení linky ostatními uživateli. U agregovaných připojení existuje často omezení ve formě FUP.

Význam slova, termín, co je to Agregace? Odborný termín, výraz, slovo Agregace. Co znamená pojem Agregace z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Agregace? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Agregace je v kategorii Internet

Klíčová slova: definice, informace, Agregace, popis, přesný význam, formulace, přesný výraz, Agregace, wiki, význam slova, Internet, synonymum, co to je, slovo, Internet, význam pojmu

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Agregace? resp. co přesně označuje termín Agregace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agregace, odpověď na dotaz co je to Agregace?. Víte např. kdo to je Antonín Dvořák? Znáte a víte kdo je Marian Jurečka? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Agregace hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.