Co je to?
Definice odborného termínu, slova Wi-fi. Co znamená pojem Wi-fi z kategorie Hardware?

Co je to Wi-fi? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Wi-fi?

Označení pro standardy zajišťující bezdrátovou komunikaci v počítačových sítích. Jde o výkonnou síť, u které není nutné pokládat pro přenos dat kabely. Využívá frekvenčního pásma bez licencí, proto je velmi levná. Její název vychází z anglických slov wireless fidelity, v překladu bezdrátová věrnost.

Význam slova, termín, co je to Wi-fi? Definice odborného termínu, slova Wi-fi. Co znamená pojem Wi-fi z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Wi-fi můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Wi-fi je v kategorii Hardware

Klíčová slova: heslo, Hardware, popis, pojem, význam, Wi-fi, synonymum, slovník, formulace, Hardware, přesný význam, termín, co znamená, slovo, význam pojmu, přesný výraz

Co znamená pojem Wi-fi? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Wi-Fi (nebo také Wi-fi, WiFi, Wifi, wi-fi, wifi) je v informatice označení pro několik standardů IEEE 802.11 popisujících bezdrátovou komunikaci v počítačových sítích (též Wireless LAN, WLAN). Samotný název WiFi vytvořilo Wireless Ethernet Compatibility Aliance. Tato technologie využívá tak zvaného „bezlicenčního frekvenčního pásma“, proto je ideální pro budování levné, ale výkonné sítě bez nutnosti pokládky kabelů. Název původně neměl znamenat nic, ale časem se z něj stala slovní hříčka wireless fidelity (bezdrátová věrnost) analogicky k Hi-Fi (high fidelity - vysoká věrnost).

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Wi-fi? resp. co znamená slovo Wi-fi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wi-fi, odpověď na dotaz co je to Wi-fi?. Víte např. kdo to je Teplouš? Znáte a víte kdo je Závozník? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem