Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo VGA. Co znamená pojem VGA z kategorie Hardware?

Co to je VGA? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu VGA?

VGA je zkratka běžná v prostředí počítačů. Pochází z anglického Video Graphics Array a jedná se o počítačový standard pro zobrazovací techniku. Vyvinula ho v roce 1987 společnost IBM.

Význam slova, termín, co je to VGA? Odborný termín, výraz, slovo VGA. Co znamená pojem VGA z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem VGA je v kategorii Hardware

Klíčová slova: Hardware, význam slova, přesný výraz, co to je, VGA, pojem, informace, Hardware, vysvětlení, význam pojmu, VGA, co znamená, význam, popis, formulace, heslo

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu VGA?

Video Graphics Array (VGA) je počítačový standard pro počítačovou zobrazovací techniku, vydaný roku 1987 společností IBM. VGA patří do rodiny starších video standardů IBM. Jedná se o nástupce starších grafických adaptérů EGA a CGA. MCGA, vyvinutý také společností IBM, je primitivnější verze VGA.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova VGA? resp. co je to VGA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu VGA, odpověď na dotaz co je to VGA?. Víte např. kdo to je Čeledín? Znáte a víte kdo je Mahdí? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.