Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo VGA. Co znamená pojem VGA z kategorie Hardware?

Co to je VGA? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu VGA?

VGA je zkratka běžná v prostředí počítačů. Pochází z anglického Video Graphics Array a jedná se o počítačový standard pro zobrazovací techniku. Vyvinula ho v roce 1987 společnost IBM.

Význam slova, termín, co je to VGA? Odborný termín, výraz, slovo VGA. Co znamená pojem VGA z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem VGA s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz VGA je v kategorii Hardware

Co znamená pojem VGA? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Video Graphics Array (VGA) je počítačový standard pro počítačovou zobrazovací techniku, vydaný roku 1987 společností IBM. VGA patří do rodiny starších video standardů IBM. Jedná se o nástupce starších grafických adaptérů EGA a CGA. MCGA, vyvinutý také společností IBM, je primitivnější verze VGA.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: Hardware, definice, přesný výraz, pojem, slovník, význam pojmu, wiki, přesný význam, termín, vysvětlení, co znamená, heslo, Hardware, popis, synonymum

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo VGA? resp. jaká je definice termínu VGA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu VGA, odpověď na dotaz co je to VGA?. Víte např. kdo to je Andrej Babiš? Znáte a víte kdo je Hokynář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.