Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo VGA. Co znamená pojem VGA z kategorie Hardware?

Co to je VGA? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu VGA

VGA je zkratka běžná v prostředí počítačů. Pochází z anglického Video Graphics Array a jedná se o počítačový standard pro zobrazovací techniku. Vyvinula ho v roce 1987 společnost IBM.


Co je to VGA? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo VGA. Co znamená pojem VGA z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova VGA můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz VGA je v sekci Hardware

Klíčová slova: definice, slovník, odborné názvosloví, Hardware, pojem, formulace, terminologie, odborný výraz, definice pojmu, popis, vysvětlení, VGA, co je to VGA?, Hardware, význam pojmu, wiki, lexikon, informace


Pojem VGA je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu VGA?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Video Graphics Array (VGA) je počítačový standard pro počítačovou zobrazovací techniku, vydaný roku 1987 společností IBM. VGA patří do rodiny starších video standardů IBM. Jedná se o nástupce starších grafických adaptérů EGA a CGA. MCGA, vyvinutý také společností IBM, je primitivnější verze VGA.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín VGA ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo VGA ve Wikislovníku

Hledat výraz VGA ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo VGA ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo VGA ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo VGA ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo VGA například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo VGA? resp. co znamená slovo VGA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu VGA, odpověď na dotaz co je to VGA?. Víte např. kdo to je Jennifer Aniston? Znáte a víte kdo je Mahdí? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.