Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tablet. Co znamená pojem Tablet z kategorie Hardware?

Co to je Tablet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Tablet?

Tablet může být počítač bez fyzické klávesnice nebo myši, který je ovládám pomocí dotykové obrazovky. Tablet má obvykle tvar knihy a podobá se moderních chytrým telefonům, je však větší. S mobilními telefony má společný obvykle operační systém nebo i podporu sim karet.
Slovem tablet je nazývána i vstupní periferie počítače - polohovací zařízení složené z podložky a snímacího zařízení (elektronického pera). Užívá se především v grafických a CAD programech.

Význam slova, termín, co je to Tablet? Odborný termín, výraz, slovo Tablet. Co znamená pojem Tablet z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Tablet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Tablet patří do kategorie Hardware

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, Tablet, co to je, termín, přesný výraz, definice, Tablet, Hardware, význam pojmu, popis, wiki, co znamená, pojem, slovo, slovník

Co znamená pojem Tablet? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tablet je označení pro přenosný počítač ve tvaru desky s integrovanou dotykovou obrazovkou, která se používá jako hlavní způsob ovládání. Místo fyzické klávesnice se často používá virtuální klávesnice na obrazovce nebo psaní pomocí stylusu.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Tablet? resp. co znamená slovo Tablet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tablet, odpověď na dotaz co je to Tablet?. Víte např. kdo to je Vica Kerekés? Znáte a víte kdo je Abbé? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hardware). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.