Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tablet. Co znamená pojem Tablet z kategorie Hardware?

Co to je Tablet? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Tablet?

Tablet může být počítač bez fyzické klávesnice nebo myši, který je ovládám pomocí dotykové obrazovky. Tablet má obvykle tvar knihy a podobá se moderních chytrým telefonům, je však větší. S mobilními telefony má společný obvykle operační systém nebo i podporu sim karet.
Slovem tablet je nazývána i vstupní periferie počítače - polohovací zařízení složené z podložky a snímacího zařízení (elektronického pera). Užívá se především v grafických a CAD programech.

Význam slova, termín, co je to Tablet? Odborný termín, výraz, slovo Tablet. Co znamená pojem Tablet z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tablet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Tablet se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: formulace, termín, význam slova, Tablet, význam pojmu, přesný význam, Tablet, přesný výraz, popis, vysvětlení, definice, heslo, informace, synonymum, slovo, Hardware

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Tablet?

Tablet je označení pro přenosný počítač ve tvaru desky s integrovanou dotykovou obrazovkou, která se používá jako hlavní způsob ovládání. Místo fyzické klávesnice se často používá virtuální klávesnice na obrazovce nebo psaní pomocí stylusu.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Tablet? resp. co označuje slovo Tablet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tablet, odpověď na dotaz co je to Tablet?. Víte např. kdo to je Seismolog? Znáte a víte kdo je Abbé? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Tablet i v jiných kategoriích (než Hardware). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.