Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tablet. Co znamená pojem Tablet z kategorie Hardware?

Co to je Tablet? Význam slova

Co znamená termín Tablet? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Tablet může být počítač bez fyzické klávesnice nebo myši, který je ovládám pomocí dotykové obrazovky. Tablet má obvykle tvar knihy a podobá se moderních chytrým telefonům, je však větší. S mobilními telefony má společný obvykle operační systém nebo i podporu sim karet.
Slovem tablet je nazývána i vstupní periferie počítače - polohovací zařízení složené z podložky a snímacího zařízení (elektronického pera). Užívá se především v grafických a CAD programech.

Význam slova, termín, co je to Tablet? Odborný termín, výraz, slovo Tablet. Co znamená pojem Tablet z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Tablet) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Tablet je v kategorii Hardware

Co znamená pojem Tablet? Výraz, definice slova z Wikipedie

Tablet je označení pro přenosný počítač ve tvaru desky s integrovanou dotykovou obrazovkou, která se používá jako hlavní způsob ovládání. Místo fyzické klávesnice se často používá virtuální klávesnice na obrazovce nebo psaní pomocí stylusu.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: význam slova, slovník, heslo, synonymum, přesný význam, význam pojmu, definice, co znamená, popis, termín, formulace, popis, přesný výraz, vysvětlení, wiki

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Tablet? resp. co znamená slovo Tablet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tablet, odpověď na dotaz co je to Tablet?. Víte např. kdo to je Karel Roden? Znáte a víte kdo je Jan Evangelista Purkyně? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.