Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tablet. Co znamená pojem Tablet z kategorie Hardware?

Co to je Tablet? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Tablet

Tablet může být počítač bez fyzické klávesnice nebo myši, který je ovládám pomocí dotykové obrazovky. Tablet má obvykle tvar knihy a podobá se moderních chytrým telefonům, je však větší. S mobilními telefony má společný obvykle operační systém nebo i podporu sim karet.
Slovem tablet je nazývána i vstupní periferie počítače - polohovací zařízení složené z podložky a snímacího zařízení (elektronického pera). Užívá se především v grafických a CAD programech.

Význam slova, termín, co je to Tablet? Odborný termín, výraz, slovo Tablet. Co znamená pojem Tablet z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Tablet? Potom se o definici podělte s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Tablet se nachází v kategorii Hardware

Co znamená pojem Tablet? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Tablet je označení pro přenosný počítač ve tvaru desky s integrovanou dotykovou obrazovkou, která se používá jako hlavní způsob ovládání. Místo fyzické klávesnice se často používá virtuální klávesnice na obrazovce nebo psaní pomocí stylusu.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: co to je, vysvětlení, význam, wiki, přesný výraz, pojem, formulace, slovo, informace, heslo, Hardware, definice, význam slova

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Tablet? resp. co to je Tablet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tablet, odpověď na dotaz co je to Tablet?. Víte např. kdo to je Karel Roden? Znáte a víte kdo je Jan Evangelista Purkyně? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Tablet v jiné sekci než Hardware. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.