Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Soundbar. Co znamená pojem Soundbar z kategorie Hardware?

Co to je Soundbar? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Soundbar?

Soundbar je audio systém v podobě lišty, který se využívá např. u domácího kina pro lepší zvuk.

Význam slova, termín, co je to Soundbar? Odborný termín, výraz, slovo Soundbar. Co znamená pojem Soundbar z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Soundbar s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Soundbar je v kategorii Hardware

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, definice, pojem, Hardware, formulace, popis, co znamená, Hardware, informace, heslo, termín, přesný význam, význam, slovník

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Soundbar? resp. co znamená slovo Soundbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Soundbar, odpověď na dotaz co je to Soundbar?. Víte např. kdo to je Pediatr? Znáte a víte kdo je Alzheimer? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.