Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Soundbar. Co znamená pojem Soundbar z kategorie Hardware?

Co to je Soundbar? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Soundbar

Soundbar je audio systém v podobě lišty, který se využívá např. u domácího kina pro lepší zvuk.

Význam slova, termín, co je to Soundbar? Odborný termín, výraz, slovo Soundbar. Co znamená pojem Soundbar z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Soundbar) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Soundbar je v kategorii Hardware

Klíčová slova: slovník, formulace, heslo, wiki, popis, význam slova, synonymum, popis, přesný výraz, přesný význam, slovo, co to je, Soundbar, co znamená, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Soundbar? resp. co je to Soundbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Soundbar, odpověď na dotaz co je to Soundbar?. Víte např. kdo to je Pediatr? Znáte a víte kdo je Alzheimer? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Soundbar hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.