Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Soundbar. Co znamená pojem Soundbar z kategorie Hardware?

Co to je Soundbar? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Soundbar?

Soundbar je audio systém v podobě lišty, který se využívá např. u domácího kina pro lepší zvuk.

Význam slova, termín, co je to Soundbar? Odborný termín, výraz, slovo Soundbar. Co znamená pojem Soundbar z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Soundbar patří do kategorie Hardware

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, termín, pojem, co to je, vysvětlení, formulace, přesný výraz, synonymum, Soundbar, slovo, slovník, Hardware, význam slova, heslo, definice

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Soundbar? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Soundbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Soundbar, odpověď na dotaz co je to Soundbar?. Víte např. kdo to je Farizej? Znáte a víte kdo je Zdeněk Svěrák? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.