Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Soundbar. Co znamená pojem Soundbar z kategorie Hardware?

Co to je Soundbar? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Soundbar?

Soundbar je audio systém v podobě lišty, který se využívá např. u domácího kina pro lepší zvuk.

Význam slova, termín, co je to Soundbar? Odborný termín, výraz, slovo Soundbar. Co znamená pojem Soundbar z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Soundbar? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Soundbar se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, význam, formulace, informace, popis, synonymum, Hardware, pojem, význam slova, Soundbar, slovo, co znamená

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Soundbar? resp. co znamená Soundbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Soundbar, odpověď na dotaz co je to Soundbar?. Víte např. kdo to je Pediatr? Znáte a víte kdo je Alzheimer? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.